הפועל כפר סבא והפועל חיפה נפרדו הערב (רביעי) ב-1:1, כאשר מי שיכולה להיות מאוכזבת יותר היא הקבוצה האדומה מהכרמל, שכן הגיעה ליותר מצבים אותם לא השכילה לנצל, זאת במסגרת המשחק השלישי של הקבוצות בבית 1 של גביע הטוטו. קווין טאפוקו, שעלה למשחק כשהוא לא ב-100 אחוז כשירות, חש ברע בסוף המשחק והתייבש. חובשים טיפלו בקשר שהשתפר.

בהפועל חיפה כנראה לא ממש לקחו ברצינות את הידיעה ב-ONE בשבוע שעבר, כאשר פורסם שעדן בן בסט לא יסכים להיות ברוטציה של שלושה קפטנים בקבוצה אחת. הערב לפני המשחק מול הפועל כפ"ס, בן בסט התבקש לענוד את סרט הקפטן אחרי שבמשחק האחרון מול ק"ש דור מלול היה קפטן. החלוץ התנגד ולא הסכים לענוד את הסרט, מה שסלל את דרכו של מלול שוב להיות הקפטן. בהפועל חיפה לא אהבו את ההחלטה של בן בסט והדבר יעלה באימון הקרוב בשיחה שתתקיים בנושא.

עדן בן בסט עם חיים סילבס (חגי מיכאלי)עדן בן בסט עם חיים סילבס (חגי מיכאלי)

מאמן הפועל חיפה, חיים סילבס, אמר בסיום: “באנו כדי לנצח, זו הייתה המטרה ולא עמדנו בה. הייתי מרוצה מחלקים גדולים של המשחק. היינו אמיצים וזה עלה לנו בכמה התקפות מסוכנות, אנחנו הולכים קדימה”.

חיים סילבס (חגי מיכאלי)חיים סילבס (חגי מיכאלי)

“התרחיש השתנה לנו כשספגנו, נשים דגש על איך לבצע את המתפרצות. השתלטנו על המשחק והגענו למצבים כדי לנצח. הראנו דומיננטיות וכשאתה משחק ככה אתה נתפס מאחור. בימים רגילים המצבים היו נכנסים והתוצאה הייתה טובה יותר”.

חיזוק: “תמיד צריך חיזוק. יש פה קבוצה טובה והגיעו חדשים. אנחנו עובדים על דיוק בסגל ושיהיה גם הגיוני מבחינה תקציבית. מה שיש פה מספיק כדי לעשות תוצאות טובות, יש קבוצה טובה”.

בנוגע למנודה חן דילמוני, שהתעלף במהלך האימון ופונה לבית החולים: “ אני מדבר רק על שחקנים שנמצאים כרגע”.

חן דילמוני באשפוז (מערכת ONE)חן דילמוני באשפוז (מערכת ONE)

קשר הקבוצה, גילי ורמוט, הוסיף: “חבל שלא הצלחנו לנצח למרות שהגענו לכמה מצבים. נמשיך הלאה. צריך לשאול את המאמן מה לא עבד, אנחנו בשלבי גישושים, הגיעו כמה שחקנים חדשים. אנחנו בבנייה שלנו ומקווה שבכל משחק נתגבש ונשתפר”.

כמה רחוק תגיע הפועל חיפה: “אני חושב שמקומות 4-10 זה ריאלי, המטרה היא להגיע לפלייאוף העליון. הליגה תהיה שוויונית העונה”.

בנוגע לדילמוני: “לא ביקרתי אותו, ראיתי את הידיעות והסיטואציה לא נעימה. מפה אני שולח לו החלמה מהירה ואדבר איתו, הוא חבר קרוב שלי”.

מהראן לאלה (חגי מיכאלי)מהראן לאלה (חגי מיכאלי)

תופעת המנודים: “אני נגד זה ואמרתי זאת למי שצריך, זה לא פייר כלפי השחקנים ולא עושה שירות טוב בתקשורת, הפועל חיפה ידועה במשפחתיות וזה צריך להישאר ככה. אני מקווה שהפרשה הזו תשתנה, לא רק כאן אלא בכל הקבוצות, צריך למצוא פיתרון”. 

מנגד, מאמן כפ”ס, אופיר חיים, סיפר: “אנחנו רוצים מאוד לנצח ועושים הכול כדי לעשות זאת, אני מצפה לראות שיפור ברמת המשחק ואם נשתפר גם ננצח. אנחנו מנסים להשתפר, בחצי השני שיחקנו טוב, הניצחון הראשון עוד יגיע. יכול להיות שחסרו כמה שחקנים, אבל אני מצפה מהשחקנים ליותר מחויבות. אני אסיק את המסקנות מהמשחק ונשתפר”.

אופיר חיים (חגי מיכאלי)אופיר חיים (חגי מיכאלי)

הופעת הבכורה של השוער יגאל בקר: “הוא מחויב ומקצוען, אני מאמין בו, היה לו חלק גדול בעליית ליגה שלנו. אני מרוצה. על אביב סולומון אמר המאמן: “נסיק את המסקנות בשבוע הקרוב. יש עוד שני שחקנים שאנחנו רוצים להביא, ואם יגיעו, אני מאמין שנפתיע השנה”.