מה יהיה על גורלה של הפועל ראשלון לציון? היום (שלישי) נערכה פגישה בין הבעלים אייל ברקוביץ’ לבין ראש העיר רז קינסטליך, וגם בתום הפגישה הזו לא הושג מתווה שמוצא פתרון להמשך הפעלתו של המועדון בשלב זה. ברקוביץ’ בשלב זה לא מתכוון להפעיל את המועדון והוא מושבת לגמרי. 

כזכור, הבקרה התקציבית בראשות יושבת הראש החדשה, רו”ח סיגלית סייג, הודיעה כבר לפני מספר שבועות לראשל”צ כי עד היום, 16.7, על המועדון לאשר את תקציבו אחרת זה יגרור אוטומטית את הורדת הקבוצה לליגה א’.

ראשל”צ עד כה לא העבירה דו”חות מסודרים לעונה החולפת, לא אישרה תקציב לעונה הבאה, לא העבירה אישור רו”ח שכולל את ההתחייבויות השכר על חודש מאי, לרבות ניכויים והפרשות סוציאליות, שגם הם לא הועברו. לפיכך הבקרה עלולה לנקוט בצעדים להורדת הקבוצה ליגה.

רז קינסטליך (רדאד ג'בארה)רז קינסטליך (רדאד ג'בארה)

במהלך הפגישה קינסטליך אמר לברקוביץ’: “או שתפעיל אתה את הקבוצה או שתתן לדורון אוסידון, אבל אז אני לא מתחייב לכלום”. כמובן שכל ההצעות של ראש העיר לא מתקבלות מבחינת הבעלים. קינסטליך גם לא הביא הצעות אחרות בדמות של רוכש או מישהו אחר שייקח את הקבוצה במקום ברקוביץ’ ויפעיל את ראשל”צ ועושה רושם שנראה כי לעיריית ראשל”צ אין בעיה שהקבוצה תרד לליגה השלישית.

אייל ברקוביץ’ בתגובה: “הייתה פגישה טובה, התנצלתי בפני ראש העיר על האי נעימות, הועלו מספר הצעות לפתרון, אני מקווה שבימים הקרובים נוכל להגיע לפתרון של העניין”. 

מעיריית ראשון לציון נמסר בתגובה: "היום התקיימה פגישה בלשכת ראש העיר בנוכחות מנכ"ל הקבוצה והיועצת המשפטית של העירייה. הפגישה הייתה נעימה ועסקה במציאת פתרון לקבוצה. בפגישה הוצגו ארבעה מתווים לפתרון: החזרת הקבוצה נקייה מחובות כפי שקיבל לידיו אייל ברקוביץ', המשך ניהול הקבוצה, הבאת רוכש חדש על ידי ברקוביץ' והאפשרות הרביעית שהציע ברקוביץ' והייתה מקובלת על ראש העיר היא להמשיך להחזיק בקבוצה הבוגרת ולהעביר את ניהול הנוער והילדים לידי עמותה באחריות העירייה. כרגע הכדור בידיים של אייל ברקוביץ ואנו מקווים כי יקבל החלטה כבר בימים הקרובים”.