ראשון לציון רשמה הערב (שני) 0:2 יקר על בני סכנין, שהביא גם הרבה אי שקט אצל היורדת מליגת העל - ניסן יחזקאל התפטר מאימון האדומים ואילו קודם לכן קהל המפסידה קילל את מוחמד אבו יונס שהגיב וספג יריקות, כמו גם עמוס לוזון, בעלי הכתומים מעיר היין, שקיבל את זעמם של אוהדי האורחת.

בהודעת הקבוצה נכתב: “מאמן בני סכנין ניסן יחזקאל הציע שוב את התפטרותו והסביר את מצבו הבריאותי, הנהלת המועדון אשר רוכשת כבוד רב לניסן קיבלה את התפטרותו ומאחלת לו הצלחה ובריאות”. אגב, יחזקאל נכנס לאוטובוס השחקנים ואמר להם: “לא הצלחתי, הפעם זה סופי. שיהיה לכם בהצלחה בהמשך”.

טרם הודעת ההתפטרות, יחזקאל סיפר: "ההפסד לא נעים אבל זה הכדורגל, כישלון אחד גדול שלי. נכשלתי בכל מה שהחלטתי לעשות וכל מילה מיותרת. הקריאות להתפטר? בשורה התחתונה הקהל צודק, הם רוצים לראות תוצאות ואנחנו לא מצליחים להביא, לא נעים לספוג קללות ולשמוע את מה שהקהל עושה אבל אם להגיד את האמת הם צודקים, צר לי להגיד את זה. כואב לי על אבו יונס ועל חאלד דוכי, כואב לי שנכשלתי ושאני לא מצליח וכואב לי שאני מאכזב אותם”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יחזקאל: "נכשלתי במה שהחלטתי היום"

מנגד, עופר טסלפפה אמר: "ניצחון מאוד חשוב אחרי הפסד כואב מאוד במחזור הקודם נגד אחי נצרת, אני שמח מאוד שחזרנו לעצמנו והשגנו ניצחון חשוב מאוד. אני חושב שבאנו למשחק הזה אחרי עשרה ימים לא פשוטים ואני שמח שהשחקנים יישמו על המגרש את מה שעבדנו באימונים, סכנין קבוצה איכותית מאוד והניצחון מאוד חשוב בשבילנו”.

“המשחק הקרוב? אין לנו הרבה זמן להתכונן, מחר מתאוששים קצת יש צום וביום שישי נבוא לרמת גן לעשות את העבודה. אף אחד לא עלה במחזור שביעי יש עוד 90 נקודות בקופה, נבוא לכל משחק צנועים ונעבוד קשה הליגה הזו הוכיחה את זה בכל השנים שהיא קיימה - ליגה של רצפים ותהפוכות והכל יכול להיות”, סיכם המאמן.