מכבי פתח תקווה רשמה היום (רביעי) חיזוק לחוליית ההגנה לאחר שצירפה לשורותיה את הבלם שעזב את סקציה נס ציונה, אושר אבו, בחוזה לעונה וחצי, באמצעות סוכנו זיו שטרנברג. אבו בן ה-27 רשם העונה 13 הופעות בכל המסגרות, כולל שער שוויון בגביע מול מכבי חיפה בסמי עופר.

אך למרות ההודעה של מכבי פ”ת וההצגה של השחקן במדים הכחולים, מסתבר שהסיפור טרם נסגר ובנס ציונה מערימים קשיים. תחילה הכתומים דאגו להבהיר כי: ״יש מגעים אבל הדברים עוד לא נסגרו. אושר אבו עדיין שחקנה של סקציה נס ציונה עד שנודיע אחרת, חבל שמיהרו להוציא הודעה כזו. ייתכן והדברים יסגרו בשעות הקרובות אך נכון לעכשיו אבו שחקן שלנו״.

לאחר הדברים הללו, הקבוצה מתחתית ליגת העל הוציאה הודעה רשמית מרוככת יותר בה נכתב: “העברתו של הבלם אושר אבו למכבי פ"ת תתקיים רק לאחר המשחק בשבת עם מכבי חיפה בהסכמת שני המועדונים. אנו מאחלים הרבה הצלחה לאושר ומודים לו על השנים בהן שירת נאמנה את המועדון”. 

שחקני נס ציונה חוגגים עם אושר אבו. הספיק לכבוש העונה בסמי עופר (עמית מצפה)שחקני נס ציונה חוגגים עם אושר אבו. הספיק לכבוש העונה בסמי עופר (עמית מצפה)

במכבי פ”ת הגיבו לדברים: “ביקשנו אישור לפני שהוצאנו הודעה וגם אישרו לסוכן בוואטס אפ”. אגב, שחקני נס ציונה נותרו המומים לנוכח ההודעה על מעברו של אבו כשהשחקן עצמו סיפר להם כי קיבל הצעה טובה והכתומים לא בדיוק נלחמו להשאירו. אם הדברים אכן נכונים הרי שמדובר בהחלטה תמוהה מבחינת נס ציונה, לאחר שהשחקן נכנס בחודש האחרון להרכב והיה בין הבולטים בקבוצה לחיוב.

הבלם הטרי של גיא לוזון גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב, רשם את הופעת הבכורה שלו במדי קבוצת הבוגרים בהפועל ירושלים (אצלה שיחק במשך שתי עונות) מהליגה הלאומית בעונת 2013/14, המשיך לבית”ר תל אביב/רמלה לעוד שתי עונות ומשם להפועל רמת גן.

את העונה שעברה התחיל אבו בסקציה נס ציונה שעוד הייתה בליגה הלאומית ואיתה עלה לליגת העל. כעת, אבו חוזר לליגה הלאומית בשאיפה לרשום עליית ליגה נוספת יחד עם מכבי פתח תקווה שמוליכה את הטבלה עם 41 נקודות, פער של שש נקודות מהפועל קטמון השלישית.