אחרי שליאור זדה, מאמן הפועל רמת השרון בחצי השנה האחרונה, סיים היום (רביעי) את תפקידו בקבוצה מהליגה הלאומית בשל מה שהוא הגדיר בתור “חילוקי דעות בעניין הרכש שחרורים ומטרות להמשך”, הקבוצה כבר מצאה מחליף כאשר מינתה לתפקיד את יגאל אנטבי, שחתם על חוזה לעונה וחצי במועדון.

אנטבי (46), שחקן העבר של הפועל ת”א, חוזר לקווים אחרי שנה, כאשר הקדנציה הראשונה שלו כמאמן ראשי בליגה הלאומית הייתה בהפועל עפולה, בה שימש גם כעוזרו של אופיר חיים ופוטר במאי 2019, אחרי אותו עימות מפורסם עם חלוץ הקבוצה דאז, תומר סוויסה. מאז, הוא גם הספיק לאמן תקופה קצרה את הפועל הרצליה מליגה א’. 

יגאל אנטבי (אחמד מוררה)יגאל אנטבי (אחמד מוררה)

אחרי 19 מחזורים בעונת 2020/21 רמת השרון של נמצאת במקום הרביעי עם 30 נקודות, ארבע פחות מהפועל ירושלים שבמקום השני, ממנו עולים לליגת העל. הקבוצה רשמה שמונה ניצחונות, שש תוצאות תיקו וחמישה הפסדים עד כה.

המאמן היוצא, זדה, שלח הודעה לשחקניו בה כתב: “שחקנים יקרים, ראשית מתנצל שלא אגיע להיפרד הערב, אני חלש בפרידות וחשבתי שלא נכון לייצר עוד דרמות למרות שהיה מתבקש ללא ספק להגיע. לעצם העניין, למרות חברות יקרה מאוד והמון הערכה ביני ובין הנהלת הקבוצה (שתישמר בוודאות), התגלו בינינו חילוקי דעות בעניין הרכש, שחרורים ומטרות להמשך, היה רצון אמיתי של כולנו לפתור את הדברים אך לא הצלחנו וראינו אחרת את ההמשך.

ליאור זדה ועמיר תורג'מן (נעם מורנו)ליאור זדה ועמיר תורג'מן (נעם מורנו)

“מבטיח ואעמוד בזה להיפרד מכל אחד ואחד מכם באופן אישי. רוצה להודות לכם על תקופה מיוחדת שרק אנחנו יכולים להבין כמה היא מיוחדת, תקופה מאתגרת מהנה עם הרבה גאווה וחוויות של כמה עונות גם יחד, מאוד מאמין בכם! מאוד אוהב אתכם! ברשותכם תודה וחיבוק ענקי לצוות המטורף שהיה איתי בכל הכוח והלויאליות - אלחנן, כפיר, גיא, חי, אור, רפי, טייסון ושלומי, מעריך אתכם ואוהב. מחזיק לכם אצבעות תמיד, בטוח שאשתף פעולה עוד עם רובכם, לכל עזרה עצה וסתם שיחה אני כאן תמיד, שלכם ליאור”.