אחרי שאוהדיה פרצו אתמול (חמישי) למגרש בדוחא והשחקנים חגגו איתם, במנהלת הליגות הבטיחו לבני סכנין שיעבירו התייחסות מפורטת לנושא וזה בדיוק מה שעשו, עם פנייה שלהם במכתב רשמי ליו”ר הקבוצה מוחמד אבו יונס.

“בקשר לאירוע במסגרתו עם תום המשחק, במקום לרדת לחדרי ההלבשה, שחקני קבוצתכם חגגו עם אוהדי הקבוצה תוך שהם מתחבקים, רוקדים ומצטלמים עמם והכל תוך הפרה בוטה וצורמת של כללי הריחוק החברתי בכלל והנחיות משרד הבריאות והמנהלת לספורטאים בפרט. הדבר התרחש בניגוד גמור להנחיותיה הברורות של המנהלת ושל משרד הבריאות; הזלזול המחפיר שהופגן בולט במיוחד על רקע תקופה בה אנו עדים לעליה משמעותית במספר חולי הקורונה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בשחקני סכנין חוגגים עם האוהדים

“כידוע לכם - מזה מספר חודשים צוות המנהלת עושה לילות כימים בניסיון להשיב את הענף לפעילות, להחזיר את המשחקים ובמידת הניתן לאפשר בהמשך את חזרת הקהל. אירועים כדוגמת זה פוגעים באופן חמור במאמצי המנהלת, ומזיקים לכדורגל הישראלי כולו, ובכלל זה באלפי המשפחות המתפרנסות מענף הכדורגל ומאות אלפי אוהדי הכדורגל אשר מייחלים לאישור לחזרתם למגרשים. למותר לציין את הנזק החמור, הרוחבי והמקיף, שעלול להיגרם לענף עקב הידבקות של מי מהשחקנים או אנשי הצוות”.

“לאור האמור ונוכח חומרת הדברים והנזק הרב שנגרם החלטתי לקזז סך של 30 אלף ש”ח מהתשלום הבא המגיע לכם מהמנהלת: סכום זה יועבר על ידי המנהלת כתרומה למוסד רפואי בצפון הארץ המטפל בחולי קורונה. מנהלת הליגות תראה בחומרה כל הפרה נוספת של הכללים ותנקוט באמצעים החמורים ביותר בגין כל הפרה נוספת של מי מהקבוצות, השחקנים או אנשי הצוות”.