לקראת המשחק נגד פולין בשבת ב-21:45, שחקני נבחרת ישראל פגשו את ילדי עמותת ‘הגשמת חלום’, הפועלת להגשים חלומות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ונוער בסיכון, שקיימה ערב מיוחד ומרגש למאות ילדים בשיתוף פעולה עם ההתאחדות לכדורגל.

הילדים הגיעו לבית הנבחרות בשפיים למפגש שכלל צילומים וחתימות עם שחקני הנבחרת וכוכבי ילדים ישראלים. בנוסף, נערכה צפייה באימון של הנבחרת לקראת המשחקים הקרובים במוקדמות יורו 2020 וקינחו בארוחת ערב.
יובל נעמן, בת 9 מירושלים: “אתמול הגעתי לראות אימון של נבחרת ישראל ופתאום הם באו אלינו והצטלמו איתנו. מבחינתי הגשמתי חלום כי ערן זהבי הסכים לעשות איתי סלפי והתרגשתי מאוד”. שחר לוגאסי, בן 10 מבית שאן: “חשבתי שאראה את השחקנים מרחוק אבל הם פתאום באו אלינו וממש דיברתי איתם. בשבילי זה חלום שהתגשם להיות על אותו הדשא עם שחקני נבחרת ישראל, באמת תודה לכל מי שעשה שזה יקרה” 

ילדי העמותה עם ערן זהבי (אביה עזרן)ילדי העמותה עם ערן זהבי (אביה עזרן)

דוד גרוס, בן 12 מחיפה: “באתי עם אמא שלי ואחי הקטן לראות אימון של הנבחרת כי אני חולה על כדורגל, וראיתי את זהבי והוא חתם לי על כדורגל שהבאתי מהבית. מנכ"ל העמותה, גלעד סולטר: “כל פעם מחדש אנחנו מגיעים במטרה לעשות משהו טוב יחד עם צוות המדריכים של העמותה, אנחנו מנסים לתת לילדים הזדמנות להגשים חלום ואנחנו בעצמנו יוצאים בכוחות מחוזקים ובהמון אנרגיה לקראת הדבר הטוב הבא”.

גורמים בהתאחדות לכדורגל הגיבו גם הם על המפגש: ״ההתאחדות לכדורגל ונבחרת ישראל גאות על הזכות להיות חלק מפעילות כל כך חשובה ותורמת. זה היה מפגש מרגש ומעצים עבור כל המשתתפים ונשמח להמשיך להיות חלק משיתופי פעולה ברוכים מהסוג הזה״.