הרגע הגדול והחשוב ביותר של נבחרת ישראל במוקדמות יורו 2020 עוד רגע מגיע. בעוד שעה קלה הערב (חמישי, 21:45), תתארח החבורה בכחול-לבן אצל אוסטריה החזקה למפגש של להיות או לחדול עבור אנדי הרצוג וחניכיו. 

לאחר פתיחה טובה לקמפיין, שהביאה עמה תקוות וציפיות גדולות, הגיעו 3 המשחקים האחרונים בהם הנבחרת הישראלית איבדה גובה משמעותית. זה החל ב-4:0 לפולין, נמשך ב-1:1 בלבד בבית מול מקדוניה הצפונית ונגמר במשחק האחרון בו ישראל שמטה יתרון ל-3:2 דרמטי לסלובניה. בעקבות התוצאות, החבורה של הרצוג ירדה למקום הלפני אחרון בטבלת בית 7, מעל לטביה.

ביברס נאתכו עם ערן זהבי (רדאד ג'בארה)ביברס נאתכו עם ערן זהבי (רדאד ג'בארה)

אחרי 6 משחקים, ישראל רחוקה 5 נקודות מפולין המוליכה והמקום השני, הריאלי עבורנו, נמצא במרחק של שלוש נקודות, מה שהופך את המפגש מול אוסטריה, שמובילה בשתי נקודות מעל הנבחרת בכחול-לבן, למפגש של להיות או לחדול מבחינת הסיכויים לתפוס בסופו של דבר את הסגנות.

20:00: הרצוג פרסם את ההרכב שלו למפגש ובו נתן את הקרדיט למונס דאבור בהתקפה יחד עם ערן זהבי, בעוד שון וייסמן יחכה על הספסל יחד עם דן גלזר. מנור סולומון ירכיב את החלק ההתקפי, ניר ביטון ואיתן טיבי חזרו לפתוח במדים הכחולים-לבנים. גם טאלב טוואטחה, אלי דסה וחאתם עבד אלחמיד יפתחו, אופיר מרציאנו ימשיך בין הקורות.

מונס דאבור (רדאד ג'בארה)מונס דאבור (רדאד ג'בארה)

ישראל: אופיר מרציאנו, אלי דסה, חאתם עבד אלחמיד, איתן טיבי, לואי טאהא, טאלב טוואטחה, ניר ביטון, ביברס נאתכו, מנור סולומון, מונס דאבור וערן זהבי.

אוסטריה: צ'יקאן סטאנקוביץ', סטפן פוש, אלכסנדר דרגוביץ', מרטין הינטרגר, אנדראס אולמר, יוליאן באומגרטלינגר, סטפן אילזנקר, ולנטינו לזארו, מרסל סביצר, קונראד ליימר ומרקו ארנאוטוביץ'. 

האבטחה מחוץ לאצטדיון (רדאד ג'בארה)האבטחה מחוץ לאצטדיון (רדאד ג'בארה)

20:35: אוהדי נבחרת ישראל הגיעו לאצטדיון ארנסט האפל

אוהדי נבחרת ישראל (רדאד ג'בארה)אוהדי נבחרת ישראל (רדאד ג'בארה)
אוהדי נבחרת ישראל (רדאד ג'בארה)אוהדי נבחרת ישראל (רדאד ג'בארה)

21:15: שחקני נבחרת ישראל עלו לחימום

טאלב טוואטחה (רדאד ג'בארה)טאלב טוואטחה (רדאד ג'בארה)
וילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)וילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)
לואי טאהא (רדאד ג'בארה)לואי טאהא (רדאד ג'בארה)
איתן טיבי (רדאד ג'בארה)איתן טיבי (רדאד ג'בארה)
אופיר מרציאנו (רדאד ג'בארה)אופיר מרציאנו (רדאד ג'בארה)
ערן זהבי (רדאד ג'בארה)ערן זהבי (רדאד ג'בארה)
ניר ביטון (רדאד ג'בארה)ניר ביטון (רדאד ג'בארה)