אחרי שרוסיה המצוינת פירקה 0:5 את קפריסין, במשחק בו ארטם דזיובה שוב מצא את הרשת והעלה את מאזנו ל-9 שערים, ערן זהבי יהיה חייב להבקיע שוב מחר (שלישי, 21:45) על מנת לשפר עמדות ולסיים את מוקדמות יורו 2020 כמלך השערים.

כשלנבחרת ישראל ולכוכב שלה עם הספרה 7 על הגב נותרו עוד שלושה משחקים, זה הזמן לבדוק מי המועמדים העיקריים הנלחמים על התואר יחד עם שחקנה של גוואנגז'ו ר.פ. לאחר מכן, יגיע הזמן שלכם גולשי ONE לקבוע – האם זהבי יוכל לסיים עם מלכות השערים או שאולי מישהו אחר יקטוף לו את התואר?

ערן זהבי, ישראל – 10 שערים, נותרו 3 משחקים

מי שמוביל את המצעד ביד רמה ונקודת האור היחידה שאפשר לקחת מהנבחרת בקמפיין הזה הוא כמובן זהבי. החלוץ הישראלי הצליח להפציץ כמעט בכל התמודדות, כשעשרה שערים שלו מקרבים אותו לזכייה. למספר 7 נותרו עוד 3 משחקים לנסות ולהגדיל את הפער, בהם יפגוש את לטביה ופולין החזקה בבית ואת צפון מקדוניה בחוץ.

ערן זהבי חוגג (רדאד ג'בארה)ערן זהבי חוגג (רדאד ג'בארה)

ארטם דזיובה, רוסיה – 9 שערים, נותרו 2 משחקים

החלוץ האימתני בן ה-31 של זניט סנט פטרסבורג הוא למעשה האיום הגדול ביותר שיש לזהבי על כס המלכות. הנבחרת הרוסית כבר הבטיחה את מקומה ביורו והציגה קמפיין פנטסטי, כשעד כה צברה 21 נקודות בבית 9, כשלשם השוואה השלישית בבית קפריסין רק עם 10 נקודות. דזיובה כאמור, כבש את התשיעי שלו אמש ולזכותו יש עוד שני משחקים במטרה לעקוץ את החלוץ הישראלי, שבהם הוא יפגוש את בלגיה בבית ואת סן מרינו בחוץ.

ארטם דזיובה חוגג (רויטרס)ארטם דזיובה חוגג (רויטרס)

הארי קיין, אנגליה – 7 שערים, נותרו 3 משחקים

חלוצה של טוטנהאם אמנם מתקשה עד כה (יחד עם קבוצתו) בליגה האנגלית, אולם בשורות נבחרת שלושת האריות הוא עושה חיל. מספר 9 המצוין והקפטן של החבורה מהאי הבריטי הצליח להבקיע כבר 7 שערים, כשבניגוד לדזיובה לרשותו יעמוד משחק אחד יותר בהם מפגשים נוחים על הנייר עם בולגריה, מונטנגרו וקוסובו. אנגליה ניצבת בראש בית 1, עם 12 נקודות בצוותא עם צ’כיה. חשוב לציין כי הבית האנגלי מורכב מחמש נבחרות בלבד, בניגוד לישראלי ולרוסי, ולרשות קיין שני משחקים פחות.

הארי קיין (רויטרס)הארי קיין (רויטרס)

כריסטיאנו רונאלדו, פורטוגל – 6 שערים, נותרו 3 משחקים

הפנומן של יובנטוס ונבחרת הסלסאו עדיין לא הבטיחו את הכרטיס לטורניר המיוחל, כשהם עם 11 נקודות בבית 2. אוקראינה ראשונה עם 16 וסרביה (הסיכון היחיד של פורטוגל) עם 7. CR7 הצליח להרשית כבר 6 פעמים במהלך הקמפיין הזה, כשהשער האחרון התרחש ב-0:3 על לוקסמבורג, בו ביצע צ’יפ יפהפה של אומן מעל השוער. לרונאלדו נותרו עוד 3 מפגשים בשביל לעקוף את זהבי, בהם יפגוש את אוקראינה ולוקסמבורג בחוץ ואת ליטא בבית. כמו עם האנגלים, גם כאן חשוב לציין כי הבית הפורטוגלי מורכב מחמש נבחרות בלבד, בניגוד לישראלי ולרוסי, ולרשות כריסטיאנו שני משחקים פחות.

כריסטיאנו רונאלדו. יעקוף את זהבי? (רויטרס)כריסטיאנו רונאלדו. יעקוף את זהבי? (רויטרס)

רומלו לוקאקו, בלגיה – 6 שערים, נותרו 2 משחקים

סוגר את הרשימה חלוצה הנהדר של אינטר, שלו הסיכויים הכי פחות טובים לקטוף את התואר היוקרתי. אתמול מול קזחסטן, השדים האדומים ניצחו 0:2 והגדילו את מספר הנקודות שלהם ל-24 בבית 9, אך לצערו של לוקאקו הוא לא הצליח לכבוש. לחלוץ נותרו עוד שני משחקים מול רוסיה בחוץ וקפריסין בבית.