דחיית התביעה של השחקנית ספיר כדורי הובילה ללא מעט תגובות בכדורגל הישראלי. כזכור, כדורי חלתה במחלת הסרטן, הפועל רעננה הפסיקה לשלם לה ובתביעה שהגישה הבוררת קבעה כי היא לא זכאית לקבל את שכרה.

הודעת הארגון: “ארגון השחקנים מוחה בתוקף על החלטת הבוררת בעניינה של ספיר כדורי, שחקנית הפועל רעננה שחלתה במחלה קשה. לפי החלטת הבוררת עו"ד חנית נוב, ספיר לא תקבל את שכרה מהקבוצה שהתנערה מתשלום משכורתה בעקבות המחלה הקשה. ארגון השחקנים ידרוש דיון נוסף בהחלטה”.

ניר אלון אמר: "זו החלטה לא צודקת ולא ראויה. הדבר ההגיוני והאנושי הוא לחבק את השחקנית שחולה במחלה קשה, ולא להתנער ממנה. במקום לעזור לשחקנית חולה, נתנו פרס לקבוצה שמתנערת ממנה באופן לא אנושי. שוחחתי עם ספיר והודעתי לה שארגון השחקנים יסייע במימון הוצאות המשפט, כדי להקל עליה בתקופה הקשה, שהפכה קשה עוד יותר לאחר החלטת הבוררת”.

ניר אלון ומושיקו מישאלוף (נעם מורנו)ניר אלון ומושיקו מישאלוף (נעם מורנו)

מנכ"ל ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף: ״אנחנו נסייע לספיר ונעמוד לצידה. נילחם למענה, כדי שהצדק יצא לאור”.

יו"ר ארגון השחקנים, קארין סנדל: ״לאורך כל שנות הקריירה שלה ספיר ידועה כשחקנית שנתנה הכל עבור הקבוצות בהן היא שיחקה. מאכזב מאוד לראות שבעת שהיא חלתה במחלה הקשה והייתה זקוקה לתמיכה וחיבוק מהקבוצה, היא קיבלה סטירה מצלצלת ויחס לא אנושי מראשי הקבוצה. אנחנו כמובן עומדים מאחורי ספיר, ונילחם למענה על מנת שהצדק ייצא לאור”.