הליגה הספרדית חוזרת השבוע למגרשים אחרי פגרת הקורונה, ואיתה חוזרת לפעילות גם ליגת הפנטזי של ONE, שמביאה איתה לא מעט חידושים לקראת החלק המכריע של העונה.

באפליקציית הפנטזי תוכלו למצוא את האפשרות להשתמש בשלושה מצבי משחק חדשים: הבולט והמתגמל שבהם הוא מצב “ספיישל משחק בודד”, כאשר מדי פעם בפעם ייבחר משחק מרכזי גדול בליגה הספרדית ויאפשר לכם לבחור 11 שחקנים לקראתו מתוך שחקני הסגל של שתי הקבוצות המשחקות, בהתאם למגבלות התקציב.

והפרס השווה שמחכה לכם השבוע לכבוד הדרבי הגדול של סביליה? חולצה רשמית של סביליה או בטיס, חתומות ע”י חסוס נבאס וחואקין.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: פרק הקאמבק של אולפן הפנטזי

למשל, במחזור הקרוב, תוכלו לבנות 11 מתוך שחקניהן של סביליה ובטיס שייפגשו ביום חמישי ב-23:00 לדרבי הגדול. שני המאמנים שיצברו הכי הרבה נקודות יוכרזו כמנצחים הגדולים, ובמה הם יוכלו לזכות? חולצת משחק של בטיס חתומה ע”י כוכב המועדון, חואקין סאנצ’ס, וחולצת משחק של סביליה חתומה ע”י המגן הנפלא, חסוס נבאס.

רוצים חולצות חתומות שלהם? חואקין ונאבאס (רויטרס)רוצים חולצות חתומות שלהם? חואקין ונאבאס (רויטרס)

מצב משחק נוסף הוא יצירת ליגה חדשה עבור 11 מחזורי הסיום – אם פספסתם את הרכבת בתחילת העונה או מתחשק לכם להתחיל מחדש, עם דף חלק, לקראת הרגעים המכריעים.

המצב השלישי יאפשר לכם לפתוח ליגת חברים, בה אתם בוחרים את שחקני הסגל של כל מאמן ואת התקציב, כאשר עדיין כל שחקן לה ליגה יכול להופיע רק פעם אחת במשחק. למשל, תוכלו לערוך מעין “דראפט” ביניכם ולהחליט מי יקבל כל שחקן ומה יהיה תקציב הרכש של הקבוצה.

תמונת מצב בליגת השדרים (גרפיקה: קרולינה אריכמן)תמונת מצב בליגת השדרים (גרפיקה: קרולינה אריכמן)

כמובן שעם חזרת המשחקים לפעילות, חוזרת תוכנית “אולפן הפנטזי” שתסקור בכל שבוע בערוץ ONE את משחקי המחזור, תחלק המלצות, תענה לשאלות שלכם מהבית ותיתן הצצה לליגת השדרים והפרשנים שלנו.

התחרות ביניכם, מאמני הפנטזי, נמשכת בדיוק מאותה הנקודה – והמרוץ אחר הפרסים השבועיים ואחר הפרס הגדול, חבילה זוגית למשחק הקלאסיקו, יגיע גם הוא לישורת האחרונה.