לאחר שני הפסדים ברציפות ואווירה שלילית במועדון, הבעלים ג’קי בן זקן ערך אמש (רביעי) שיחה עם שחקני מועדון ספורט אשדוד לקראת משחקם מול מכבי נתניה בשבת. האיש החזק במועדון שב ארצה מחופשה פרטית והחליט לעורר את חדר ההלבשה. 

“אתם צריכים להבין, מעמדו של רוני אוואט לא עלה על הפרק”, אמר בן זקן בשיחה לאחר שפורסמו דיווחים על מתיחות בין השחקנים למאמן, “זה מצחיק אותי בכלל לקרוא דברים כאלה. אין לנו שום סימן שאלה לגביו וכדאי שכולם יפנימו את זה. רוני המאמן ואחראי לכל הפן המקצועי, הוא לא צריך להתעסק בענייני משמעת כל הזמן. תרימו את הראש ותחזרו לעצמכם גם בחדר ההלבשה, צריכים להישאר ביחד״. מהשחקנים שיצאו מהשיחה ניתן היה לשמוע לא מעט דברי תמיכה בדבריו של בן זקן: “אם זה הגיע למצב שג׳קי עושה לנו שיחה כזאת בשלב כזה אז אנחנו באמת חייבים להתאפס. כל אחד לעצמו וכקבוצה״.

רוני אוואט (שחר גרוס)רוני אוואט (שחר גרוס)

בתוך כך, הקבוצה ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק מול נתניה. יעקב בריהון חולה ולא התאמן מאתמול כך שכשירותו למשחק עוד בספק. פרט לכך, רוני אוואט יקבל בחזרה את גיל כהן שריצה עונש הרחקה לאחר ספיגת אדום מול עירוני קרית שמונה. 

אוואט התייחס למשחק וכמו כן גם לביקורות על ההרכב עימו עלה בשבוע שעבר: ״זה שיש ביקורות זה בסדר רק שצריך לזכור שיש שבוע אימונים, יש שחקנים פצועים ושלא תמיד כל השחקנים כשירים או מוכנים למשחק כזה או אחר. לשמחתי השבוע הסגל אמור להיות מלא. שגיב (יחזקאל, ע.ק) יחזור לסגל בשבת ואני מקווה מאוד שהוא יהיה אחד מאלה שיעזרו לנו לחזור למסלול הניצחונות״.