תסכול במ.ס אשדוד אחרי שהקבוצה סיפקה אמש (ראשון) משחק טוב מבחינתה אך שוב ראתה עצמה יורדת מנוצחת, הפעם 2:1 על ידי בית״ר ירושלים שכבשה שער ניצחון בתוספת הזמן. בקבוצה מאמינים כי פציעתו של מלך השערים שלה, דין דוד אינה חמורה על אף שסבל מכאבים די חזקים שבגינם גם הוחלף בדקה ה-73.

למרות המחמאות של הצוות המקצועי על היכולת וההקרבה, השחקנים לא יצאו מרוצים בלשון המעשה וטענו כי התוצאה הסופית של המשחק אמש הייתה השקפה מבחינתם לאופן בו התנהלה העונה שלהם על כר הדשא, ״כמה אפשר לצאת עם מחמאות ואין תכלס? רצינו פלייאוף עליון אבל כל פעם העונה בעטנו בדלי ואתמול זו הייתה הדוגמה הטובה ביותר לאיך אנחנו עושים את זה כל פעם מחדש, כמה החמצות ובסוף בלי נקודה אפילו. אי אפשר להגיע לרמות הגבוהות אם אין אופי וזה משהו שיהיו חייבים לעבוד עליו״, אמרו לאחר המשחק. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי : ניצחון חשוב מאוד, יש לנו עוד לשפר

על אף ההפסד השני ברציפות, רן בן שמעון עצמו יצא מרוצה מהיכולת של חניכיו וניסה לעודד אותם אחרי שנראו שפופים לחלוטין עם השריקה. כמו כן, הסביר המאמן, ״הגיע לבית״ר לנצח, מי שמבקיע יותר בכדורגל מנצח והם עשו את זה. הובלנו את המשחק, היינו דומיננטיים, יש לי קבוצה מצוינת אבל צריך לחבר לה תוצאות בעיקר עכשיו כשהולכים לפלייאוף התחתון כדי להבטיח את ההישארות בליגה ואז נוכל לשחק כדורגל עוד יותר משוחרר, אני מרוצה מהשחקנים, מהגישה ומהרצינות שלהם״. 

״הגעתי בזמן, אני אוהב את המועדון הזה, החבר׳ה עושים תהליך מדהים, יש לנו כמה חבר׳ה מאוד אמיצים ואני מאוד מעריך ומכבד את הקבוצה. אנחנו אחרי שני הפסדים כואבים מאוד אבל אני עדיין יוצא גאה על ההשקעה, יש קשר ישיר בין ההכנה לבין איך שהקבוצה נראית על המגרש. צריך לשפר את הריכוז, ריכוז הגנתי כי גם הגול הגיע בלי יחס למשחק, אלא יותר גול נקודתי של חוסר תשומת לב. אנחנו רוצים לנצח בפלייאוף התחתון כל משחק ומשחק. ראיתי כמה השחקנים היו מתוסכלים אחרי המשחק ובצדק, נתקן את הטעויות״.   

רן בן שמעון (מרטין גוטדאמק)רן בן שמעון (מרטין גוטדאמק)

ביקורת נשמע על החלק האחורי שאפשר לירושלמים להגיע למצבים שוב ושוב עד שגול הניצחון שלהם כבר היה בלתי נמנע. מנגד, במועדון החמיאו לסמואל אלאבי, דין דוד, שלומי אזולאי ושגיב יחזקאל שהגיעו ללא מעט מצבים קבוצתיים אך לא נכנסו בסופו של דבר. כעת בקבוצה מכוונים לפלייאוף התחתון שיחל בעוד שבועיים מול הפועל רעננה  ומסמנים כמטרה את ההישארות בליגה מבלי להסתבך בקרבות התחתית המסוכנות על מנת שבן שמעון יוכל לפנות את המחשבות לבניית הסגל של העונה הבאה.