אחרי ההפסד אמש (שבת) 2:1 למכבי חיפה, במ.ס אשדוד מבינים: "המקום שלנו לא בטוח, אסור לנו להסתבך". הקבוצה של רן בן שמעון ספגה הפסד נוסף ושוב לא הצליחה ליצור המשכיות בתוצאות על אף יכולת טובה. בשבוע הבא תתארח באצטדיון טדי אצל בית"ר ירושלים במטרה להגיע לפלייאוף התחתון ממקום בטוח יותר.

אשדוד רצתה להפתיע את הטוענת לכתר האליפות אך כמו במשחק מול בני יהודה לפני כשבועיים, הפסידה מול הקהל הביתי בי”א ואיבדה סיכוי להגיע לפלייאוף העליון. "רצינו להאמין שעוד יש סיכוי, עד הרגע האחרון האמנו שאנחנו יכולים לעשות את זה", אמר אחד משחקני הקבוצה, "יש הפתעות בליגה הזאת אבל בעטנו בדלי העונה לא פעם ועכשיו משלמים על טעויות. הסגל הזה היה שווה הרבה יותר מאיפה שאנחנו היום".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: שרי שיחק היום כמו מסי

בעיר הנמל קיבלו את ההפסד באכזבה גדולה בעיקר לאור טענותיהם כי היו יכולים להוציא לפחות נקודה אחת ממשחק זה, אך כפי שטען בן שמעון בסיום, הם נפלו בדברים הקטנים: "החבר'ה עשו את המקסימום, היו דברים חיוביים אבל לפעמים העמידה בפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל בין הפסד לניצחון".

עוד הוסיף המאמן על הסיטואציה של קבוצתו: "אנחנו נמצאים במקום הכי טוב שיכולנו לבקש כי הדברים בידיים שלנו, אנחנו בידיים שלנו, הכל נמצא אצלנו. עדיף שזה יימצא אצלנו כי בפעם שעברה (בעונה שעברה, ע.ק) זה לא היה אצלם. אני לא עושה חישובים, אנחנו צריכים לנצח בכל המשחקים שלנו, להמשיך לתפקד באותו הקצב והמוטיבציה".

בן שמעון. "לא עושה חישובים" (שחר גרוס)בן שמעון. "לא עושה חישובים" (שחר גרוס)

במועדון החמיאו לשחקנים על היכולת בחלק הקדמי אך התאכזבו מהטעויות שנעשו בחלק ההגנתי, שחסר את ניר ברדע הפצוע שצפוי לחזור עם פתיחת הפלייאוף ועל כן יחמיץ גם את המשחק מול בית"ר. שלומי אזולאי, דין דוד, סמואל אלאבי ושגיב יחזקאל גרפו את מירב המחמאות לצד שאר השחקנים שגם עלו מהספסל ותרמו.

באשר לאזולאי, שהיה נחוש לכבוש מול האקסית, בקבוצה תהו במהלך השבוע כיצד הקשר שמספק עונה טובה מבחינתו (שישה שערים וחמישה בישולים) לא זכה לזימון לסגל הרחב על ידי וילי רוטנשטיינר ואנדי הרצוג. "זה מוזר, הוא אחד השחקנים החמים בליגה. איך זה שהוא לא מקבל זימון אפילו לאימון שהיה? להראות מה הוא מסוגל. הוא יכול לתרום לנבחרת וחבל שלא נותנים לו את ההזדמנות".

אזולאי. אפילו לא בסגל הרחב (שחר גרוס)אזולאי. אפילו לא בסגל הרחב (שחר גרוס)

בתוך כך, מצבת הפצועים של אשדוד ממשיכה להדאיג את הצוות המקצועי כשנוסף לברדע יעקב בריהון סובל ממתיחה חזקה ברצועה הצידית ועדיין לא ברור מתי ישוב. כמו כן, הפציעה של גי'מי מרין למשך חודש התקבלה בהפתעה מצד הקבוצה וכן מהשחקן עצמו שחש בכאבים אחרי האימון אך לא תיאר לעצמו שיקבל את הבשורה על היעדרות כה ממושכת.