קשרה של מ.ס אשדוד, שלומי אזולאי, בספק למשחק מול הפועל רעננה ביום ראשון (19:00) באצטדיון המושבה, כשגם כשירותו של בנצי מושל אינה מובטחת. אזולאי שהוחלף במשחק האחרון מול הפועל באר שבע עקב מתיחה בשריר הירך האחורי זקוק למנוחה ועל כן לא צפוי להיות כשיר למשחק הקרוב. 

הקשר המצטיין של רוני אוואט ערך בדיקות מקיפות במהלך השבוע מאז יצא בדקה ה-62 ונאנק מכאבים בצידי המגרש, כשעל פי הממצאים נראה כי אינו סובל מפציעה רצינית מידי אך מתיחה כזו המצריכה מנוחה לפחות למשחק הקרוב. גם המגן/קשר בנצי מושל לא כשיר לחלוטין לאחר שספג פגיעה ברגלו ומתקשה להתאמן בשל כאבים חזקים. 

רוני אוואט (איציק בלניצקי)רוני אוואט (איציק בלניצקי)

באשר לדודי תירם שסבל מרגישות בגיד האכילס, שלמעשה מנעה ממנו להיכלל בסגל המשחק האחרון, בקבוצה מקווים כי יוכל להיות כשיר למפגש הקרוב עם רעננה וזאת על אף כי נראה שאוואט צפוי להמשיך עם מרכז ההגנה שלו כפי שהוא בשל שביעות הרצון שלו מהשילוב של טימותי אוואני וניר ברדע.

בתוך כך ועל אף הפציעות, רמת הדריכות במועדון לקראת המשחק הינה גבוהה מאוד והשחקנים אף מגדירים את ההתמודדות ככזו שתוכיח הרבה מבחינתם בליגה, ״רעננה קבוצה מצוינת שמגיעה אחרי תוצאה לא פשוטה אז נצטרך לבוא מוכנים מאוד”.