אחרי האכזבה הביתית במחזור האחרון, מ.ס אשדוד תתארח ביום ראשון הקרוב לראשונה באצטדיון בלומפילד המחודש, כאשר תפגוש את בני יהודה בשעה 20:15. החבורה מעיר הנמל רוצה לחזור אל מסלול הניצחונות אחרי ששוב לא הצליחה לחבר שני ניצחונות ברציפות עם 2:2 מול סקציה נס ציונה. 

״בכדורגל שלנו, הגבול בין טרגדיה לשמחה הוא נורא דק״, אמר רוני אוואט לקראת המשחק. ״אנחנו משחקים מול יריבה חזקה ולא תמיד הרצונות שלנו באים לידי ביטוי במשחק, כי יש יריבה שמקשה. אנחנו מאוכזבים מהתוצאה מול נס ציונה, הפכנו את התוצאה וספגנו שער לקראת הסיום ובגלל זה האכזבה הייתה גדולה יותר, מנגד אסור לשכוח שניצחנו בנתניה לאחר שלא ניצחנו שם שנים. לכן אני אומר שהכל צריך לקחת בפרופורציה ואנחנו תמיד מסתכלים קדימה עם רצון לנצח״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הגרלת הגביע: מכבי ת"א מול אום אל פאחם

עוד הוסיף המאמן: ״עם עובדות אי אפשר להתווכח וזה נכון שאנחנו לא מצליחים להיצמד לצמרת, נצטרך להביא את הנקודות במקומות אחרים. בני יהודה לא קלה, יריבה קשה מאוד במגרש לא פשוט, אבל זו הזדמנות להשלים את מה שהפסדנו מול נס ציונה. במשחקים שלנו יש תמיד שערים, גם מבחינה התקפית והגנתית. אתה לא יודע איך זה יתפתח. אנחנו עוד לא יודעים איך היריבה תשחק אבל שמנו דגש השבוע על עצמנו ופחות על בני יהודה, בעיקר תרגלנו את מה שאנחנו רוצים לעשות ואת מה ניתן לתקן ממה שלא עשינו נכון מול נס ציונה״.

בקבוצה עושים מאמצים להכשיר את ניר ברדע למשחק וזאת על אף הנקע ממנו סובל השחקן מהמשחק האחרון. הבלם נחוש לשחק מול הכתומים ובאימונים האחרונים ניסה לרוץ מעט על מנת לבדוק את הכאבים ברגלו כשכשירותו עדיין נבחנת. מי שעדיין בספק למשחק הוא גיל כהן שאומנם זומן לסגל הנבחרת הצעירה אך סובל ממתיחה חזקה בשריר התאומים שמקשה עליו תנועה מלאה ולא התאמן באופן סדיר השבוע. אם לא די בכך, יעקב בריהון מתאושש מהשבר בכף ידו ועדיין בסימן שאלה להתמודדות בעוד גם שגיב יחזקאל חש מתיחה קלה בשריר האחורי אך צפוי להיות כשיר.