בני יהודה השלימה את הכנותיה לקראת משחק החוץ הקשה הערב (ראשון, 19:00) מול מ.ס אשדוד באצטדיון הי"א, כאשר החשש מאיבוד הסיכוי המעשי להעפיל לפלייאוף העליון, ממנו היא רחוקה כבר ארבע נקודות כשנותרו ארבעה מחזורים לסיום העונה הסדירה, מביא לדריכות גדולה בשכונת התקווה.

לקראת המשחק הקריטי, לרשותו של מאמן הכתומים אלישע לוי לא יעמוד סגל מלא, כאשר הוא יחסר את תאמבי סגס המוצהב, והוא מקווה שמתיאה ליואיץ' יוכל לפתוח שוב לאור הכאבים מהם הוא סובל בברכו. בנוסף לכך, שי גולן, שיכול להחליף את ליואיץ' מבחינת עמדתו על המגרש, טרם ערך בכורה אך תורגל באימון בשישי, ונראה כי המאמן הוותיק מתלבט בינו לבין אמיר רוסתום. עמית זנטי ואריאל לזמי, שמהווים חלק לא קטן מהרוטציה של לוי, מתופקדים בחלק הקדמי ולכן לא יוכלו לתפוס את מקומו של ליואיץ’.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: פספסנו הזדמנות טובה להכנס לפליאוף

בינתיים, ליואיץ' תורגל ב-11 ובקבוצה מקווים כי הסרבי יפתח שוב בהרכב הפותח, אחרי שעשה זאת גם בהפסד להפועל חדרה, כשהוא צפוי לתפוס עמדה אחורית יותר בקישור, במקום תאמבי. שי מזור, שמעמדו שודרג לאחרונה לאחר מכירת איסמעילה סורו והעובדה שבני יהודה לא צירפה מחליף זר במקומו, ימשיך כמובן בהרכב.

מעבר לכך, אלישע לוי תרגל בהתקפה את מוחמד גדיר, שהחלים לחלוטין לאחר ששיחק במחצית השנייה מול חדרה, ביחד עם דור ג'אן. לצדם ישחק מילאלי מאיימבלה. שחקן הרכש האחרון של בני יהודה בחלון ההעברות, ג'וזף מנסה, התאמן עם חבריו החדשים וכבר עבר בבקרת התקציבים.

דור ג'אן ומוחמד גדיר. שיתוף הפעולה יצליח מול אשדוד? (נעם מורנו)דור ג'אן ומוחמד גדיר. שיתוף הפעולה יצליח מול אשדוד? (נעם מורנו)

בתוך כך, בבני יהודה עוסקים מאוחרי הקלעים גם בסוגיית בן אז'ובל. כזכור, השחקן הגיש תביעת בוררות כנגד המועדון משכונת התקווה, וכעת לקראת ההליך שיחל בקרוב בין שני הצדדים, מונה בורר - עורך הדין חנוך קינן.

הרכב משוער: אמיליוס זובאס, אבישי כהן, דן מורי, אליסון דוס סנטוס, מתן בלטקסה, שי מזור, מתיאה ליואיץ', אמיר רוסתום (שי גולן), מילאלי מאיימבלה, דור ג'אן ומוחמד גדיר.

בריהון וגורדנה בספק אצל אשדוד, בן שמעון מתלבט בין אריאס לאבו עקל

אחרי ניצחון הבכורה של רן בן שמעון במחזור האחרון, מ.ס אשדוד רוצה להמשיך את המומנטום כשתארח את בני יהודה למשחק מאוד קריטי עבורם. החבורה מהדרום רוצה לשמור על סיכוייה לתפיסת מקום בפלייאוף העליון ולשם כך יהיו חייבים לשמור על הביתיות.

״זה מבחן אופי מבחינתנו״, אמרו במועדון והוסיפו: ״לא פעם העונה, הקבוצה הזו בעטה בדלי והפעם אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו דבר כזה כי הגענו לשלבים מכריעים וכל משחק יכול להוריד ולעלות אותנו באותה מידה״. בן שמעון הכין את קבוצתו לשני המערכים הן לחמישה שחקני הגנה והן לארבעה, אך מסתמן כי יפתח עם המערך שניצח במשחק האחרון וכלל ארבעה שחקנים מאחור. 

רן בן שמעון (שחר גרוס)רן בן שמעון (שחר גרוס)

יעקב בריהון שנפגע בברכו במשחק האחרון מחוץ לסגל. עדיין קיימת ההתלבטות אם לסכן את רועי גורדנה, שמתח את השריר האחורי מול מכבי נתניה. ראנן אריאס ערך הופעת בכורה ביום שלישי האחרון, נמצא בתמונת ההרכב אך לא מן הנמנע שאם גורדנה יהיה כשיר יהיה זה הוא שיפתח ב-11. 

פיראס אבו עקל (איציק בלניצקי)פיראס אבו עקל (איציק בלניצקי)

הרכב משוער: רועי משפתי, בנצי מושל, ניר ברדע, טימותי אוואני, גיל כהן, רועי גורדנה (ראנן אריאס), שלומי אזולאי, מוחמד כנאען, סמואל אלאבי, דין דוד ושגיב יחזקאל.