דודי תירם עלה כמועמד לחיזוק מ.ס אשדוד, שתארח הערב (שני, 19:00) את בני יהודה באצטדיון הי״א במסגרת מאבק על המקום החמישי במשחקי הדירוג בגביע הטוטו. רועי גורדנה, שחזר לאימונים אך אינו כשיר עדיין, ימשיך להיעדר, כמו גם סמואל אלאבי.

הבלם תירם, קפטן מכבי נתניה אשתקד, שכבר חתם הקיץ באסטרה ג'ורג'יו הרומנית ועזב אחרי חודש בלבד, מחפש את היעד הבא שלו בישראל. לאחר שהוצע להפועל תל אביב, כעת הועלתה אופציית אשדוד שמחפשת בלם כחיזוק לצידו של טימותי אוואני האוגנדי. השחקן בן ה-25 כבר שיחק בעברו בהפועל רעננה, הפועל רמת גן, מ.ס כפר קאסם ומכבי קריית גת. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market- תוכנית מס'-11

בתוך כך, הקבוצה של רוני אוואט רוצה לשמור על מומנטום חיובי לאחר הניצחון האחרון 1:4 על הפועל רעננה והמאמן צפוי לשמור על אותם 11 שפתחו את המשחק הקודם, למעט החזרתם של שגיב יחזקאל ובנצי מושל להרכב במקומם של דין דוד וחמודי כנעאן. יעקב בריהון תורגל לסירוגין עם בנצי מושל, כשהאחרון צפוי לפתוח בכל מקרה ייתכן בעמדת המגן הימני במקומו של יצחק אספה. גיל כהן תורגל בעמדת המגן השמאלי במקומו של קמאהני מונטרי.

הרכב משוער: רועי משפתי, יצחק אספה, טימותי אוואני, ניר ברדע, גיל כהן (קמאהני מונטרי), לאונרד אווסו, שלומי אזולאי, פיראס אבו עקל, שגיב יחזקאל, בנצי מושל (יעקב בריהון), שובל גוזלן.