מ.ס אשדוד יצאה הבוקר (שני) למחנה האימונים שלה בסלובניה ללא יצחק אספה שלא קיבל אישור בשל צו עיכוב יציאה מהארץ שמופעל נגדו עקב התאונה הקשה בה היה מעורב השחקן בחג סוכות האחרון. כזכור, אספה מצוי בין דיונים בגין אותו אירוע בו נהג ארי נשר ז״ל ונפצע נער נוסף, ואף הוגש כנגדו כתב אישום על הפקרה, נהיגה בהשפעת אלכוהול ושיבושי הליכי משפט.

השחקן שאומנם לוקח חלק פעיל באימוני ומשחקי הקבוצה, לא הורשה לצאת למחנה וזאת על אף שכפי שפרסמנו, במועדון ניסו לפעול בנושא ואף הציעו לשלם כספי ערבות שיבטיחו כי הוא תחת השגחתם אך גם הצעה זו נדחה והשחקן כאמור נשאר בישראל.  המגן ימשיך את האימונים בארץ ביחד עם גל אביב שנשאר גם הוא לאחר שלא קיבל אישור יציאה מהצבא. 

יצחק אספה בבית המשפט (איציק בלניצקי)יצחק אספה בבית המשפט (איציק בלניצקי)

בתוך כך, השחקנים שעלו הבוקר על המטוס כללו את שחקני הרכש החדשים ביניהם, שובל גוזלן, יעקב בריהון ושלומי אזולאי לצד רועי גורדנה ושגיב יחזקאל שהמשיכו מחצי העונה שעברה. הקפטן טום בן זקן שעדיין מחלים מפציעה יצא גם הוא עם הקבוצה וימשיך בתהליך משם בטרם יטוס בחזרה ללונדון על מנת לבצע מספר בדיקות וטיפולים על ידי הצוות המנתח. 

הבלם הטרי שחתם אמש, טימותי אוואני, יצטרף לחבריו החדשים במתחם האימונים בו ישהו במשך 11 הימים הקרובים ומשמש את הקבוצה בפעם השלישית ברציפות בעיירה קראנז'סקה גורה הנמצאת במשולש הגבולות של סלובניה, איטליה ואוסטריה, כ-45 דקות נסיעה משדה התעופה של לובליאנה.