מ.ס אשדוד הודיעה היום (ראשון) על צירופו של הבלם טימותי אוואני בן ה-23 מאוגנדה, שחתם על חוזה לארבע עונות לאחר שנרכש עבור 300 אלף דולר מקבוצתו KCCA, איתה זכה באליפות. אוואני, בלם נבחרת אוגנדה, רשם לאחרונה ארבע הופעות באליפות אפריקה בה היה מהבולטים והגיע עם נבחרתו עד לשמינית הגמר.

בסך הכול רשם אוואני 30 הופעות במדי נבחרתו, כאשר בעונה האחרונה נבחר לשחקן העונה באוגנדה וכן הוכרז כאהוב הקהל בקרב האוהדים. הוא יצטרף ישירות למחנה האימונים של הקבוצה מעיר הנמל בסלובניה, שם יפגוש את חבריו לקבוצה ואנשי הצוות המקצועי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בוזגלו: אני מתרגש ומצפה להגיע למחנה

הבלם החדש יצטרף ישירות למחנה האימונים בסלובניה, שם יפגוש את חבריו לקבוצה ואנשי הצוות המקצועי. שם גם יבחנו שחקנים זרים נוספים שעתידים להצטרף לקבוצה של רוני אוואט ומשה אוחיון. אגב, מדובר בזר השלישי שהצטרף הקיץ לקבוצה מעיר הנמל.

איתן טיבי (רדאד ג'בארה)איתן טיבי (רדאד ג'בארה)

בנוסף, איתן טיבי הוזכר כאחד המועמדים להגיע לאשדוד, שם מעוניינים לייצר מסוגלות מבחינת סגל השחקנים לשחק בחלק לא מבוטל של העונה בשיטה של שלושה בלמים. טיבי המנוסה בן ה-31, שסיים את דרכו במכבי תל אביב ונחשב כשחקן חופשי, מעורר עניין בעיר הנמל שצפויה לפתוח את הכיס במידה והשחקן יביע נכונות להגיע.