לאחר ארבעה משחקים רצופים ללא הפסד, אם כי גם אחרי שלוש תוצאות תיקו רצופות, בהפועל רעננה נערכים לקרב התחתית הגורלי (יום ראשון, 19:00) מול מ.ס. אשדוד, במסגרתו הקבוצה רוצה להבטיח באופן כמעט סופי את הישארותה בליגה.

במועדון מהשרון מבינים, כי מדובר במעין ׳משחק עונה׳ מבחינתה של רעננה, כאשר ניצחון ירחיק את רעננה עד כדי 10 נקודות מאשדוד, שמדורגת במקום הלפני אחרון ומתחת לקו האדום, בעוד הפסד יוכל לקרב את הקבוצה עד כדי 4 נקודות בלבד מהקו האדום, דבר שיכול להפוך את סיום העונה מטיול קליל, לסיוט נוראי.

בפן המקצועי, המאמן מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר ללא שני המגנים שלו, עדי נמני וירדן כהן, כאשר את מקומם בהרכב צפויים לתפוס מאור ג׳רסי ואביחי ידין, אם כי קיימת גם אפשרות שבסופו של דבר בן סביר יעבור לעמדת המגן השמאלי, כאשר מירקו אורמוש ובן והבה, שריצו ב-1:1 מול מכבי פתח תקווה עונש הרחקה בשל צבירת כרטיסים צהובים, יחזרו להרכב.

שחקני הפועל רעננה חוגגים (אחמד מוררה)שחקני הפועל רעננה חוגגים (אחמד מוררה)

המאמן מנחם קורצקי התייחס להכנות: "בסך הכל אנחנו בכיוון נכון ואנחנו רוצים להמשיך את המומנטום שלנו. אשדוד יבואו למשחק ביום ראשון כהזדמנות אחרונה עבורם לנצח ולהישאר בליגה, אנחנו מבחינתנו צריכים להסתכל על עצמנו ועל המטרות שלנו – שזה אומר בראש ובראשונה להישאר בליגה ונעשה הכל כדי להצליח במשחק. אנחנו שואפים כמובן לנצח ואני מקווה שבמשחק הזה נדע איך להוציא את מלוא הנקודות".

הקשר מירקו אורמוש התייחס גם הוא ואמר: "אנחנו מתכוננים למשחק כמו לכל משחק אחר, אנחנו רוצים לנצח כמובן ואני בטוח שכל שחקן כאן מבין את המשמעות של המשחק ואת האפשרות שאנחנו יכולים לסיים את העונה אם ננצח, בעוד מצד שני, אנחנו יכולים לסבך את המצב שלנו אם נפסיד. אני בטוח שכל השחקנים מרוכזים ב-100 אחוז לקראת המשחק. אנחנו חייבים להיות מוכנים למלחמה כי אשדוד מאוד מסוכנת ואין לה מה להפסיד, עבורם זו אפשרות אחרונה להישאר בליגה ואנחנו חייבים לבוא חכמים ומרוכזים ולנצח את המשחק הזה". 

מירקו אורמוש (שחר גרוס)מירקו אורמוש (שחר גרוס)