מ.ס אשדוד של רן בן שמעון לימדה הערב (שבת) את הפועל כפר סבר שיעור ביעילות, הירוקים החטיאו לא מעט, אך הדרומיים היו חדים הרבה יותר בחלק הקדמי והתרחקו משמעותית מהמקום שמוביל לליגה הלאומית עם 1:3 במושבה זאת במסגרת המחזור ה-24 בליגת העל.

בן שמעון התייחס לניצחון קבוצתו: "היו היום דברים טובים יותר וטובים פחות כמו בכל משחק – היה משחק תחתית טיפוסי שכל קבוצה רוצה לברוח מהמקום שלה. היו הרבה עצבים, הרבה לחץ, אך הכי חשוב זה לנצח והיום עשינו את זה במשחק חוץ וזה יפה, הרבה פעמים אנחנו רוצים שהדרך תהיה יותר טובה אבל היום העיקר זו התוצאה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בן שמעון: הרבה עצבים, שמח על הניצחון

היכולת החלשה דווקא אחרי היתרון המהיר: "המשחק לא הסתדר לנו כמו שרצינו, לפעמים כשאתה נותן גול מוקדם זה או משחרר את היריבה או מלחיץ אותה ובמקרה של כפר סבא זה דווקא שחרר אותם, הם שיחקו כדורגל טוב אבל מצאנו את הדרך לנצח בסופו של דבר".

צמד המשחקים הקשה שמחכה לקבוצתו: "צריכים להירגע מהמשחק הזה קודם כל, יש לנו עכשיו כמה אתגרים מעניינים אבל כרגע נשמח מהניצחון הזה". התחושות שלו במועדון עד עכשיו: "אני נהנה מאוד באשדוד, יש פה תהליך אמיתי של רצון לצאת ממאבקי התחתית בכל שנה, יש פה חבר'ה צעירים שאוהבים את המשחק הזה וכיף לעבוד איתם".

אופיר חיים ורן בן שמעון (נעם מורנו)אופיר חיים ורן בן שמעון (נעם מורנו)

מהעבר השני, אופיר חיים אמר אחרי ההפסד של הירוקים: "בעיקר החצי הראשון בין הטובים שהיו לנו העונה, שטפנו את המגרש, קשה מאוד להתחיל בפיגור כל משחק, זה לא פעם ראשונה שאנחנו סופגים גול בדקות הראשונות אבל אני גאה השחקנים על העבודה הקשה והמלחמה".

שני ההפסדים הרצופים דווקא לאחר התקופה הטובה: "רצינו להוציא יותר מאפס נקודות במשחקים האלו, אבל כמו שאמרו שלא ניקח נקודות מבית”ר ירושלים ומכבי חיפה והצלחנו בסוף, אבל מה שהיה היה, נצטרך להתרכז בעתיד, יש לנו עוד שני משחקים עד הפלייאוף ואני רוצה להגיע עם יתרון משמעותי, אנחנו קבוצה מספיק טובה להישאר בליגה ונעשה את זה". 

מאבקי התחתית: "אנחנו מעל הקו האדום ומשחקים כדורגל טוב, אנחנו צריכים לדעת לנצח גם משחקים כאלה. בכל אופן, אני מאוד מאמין בקבוצה, נרים את הראש ואנחנו עם הפנים קדימה להמשך".