הפועל רעננה, שרוצה להבטיח באופן כמעט סופי את הישארותה בליגה, סיימה את הכנותיה לקראת קרב התחתית הגורלי מול מ.ס אשדוד הערב (ראשון) ב-19:00 במסגרת המחזור השלישי בפלייאוף התחתון של ליגת העל.

במועדון האדום מהשרון מבינים כי מדובר במשחק בעל חשיבות מכרעת, כאשר ניצחון, או אפילו תיקו, יכולים לקרב את הקבוצה בצורה משמעותית להבטחת הישארותה בליגת העל גם בעונה הבאה, בעוד הפסד עלול לסבך לחלוטין את העניינים ולצמק את הפער מהקו האדום ל-4 נקודות בלבד. 

עדי נמני (אחמד מוררה)עדי נמני (אחמד מוררה)

המאמן מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר ללא שני המגנים הפותחים שלו, עדי נמני וירדן כהן, שמרצים עונש הרחקה בעקבות צבירת כרטיסים צהובים, כאשר בצוות המקצועי של הקבוצה מהשרון מתלבטים בנוגע למערך שיפתח במשחק ושוקלים לעבות את חוליית ההגנה ולעלות עם שלושה בלמים.

ירדן כהן (שחר גרוס)ירדן כהן (שחר גרוס)

הרכב משוער הפועל רעננה: אסף צור, בן סביר, אביחי ידין (טדי מזגה), בן והבה, עידו לוי, מאור ג’רסי, בן בנימין, מירקו אורמוש, כארם ארשיד, יואב תומר וקייס גאנם.

בוחבוט ואוחיון מתלבטים לגבי המערך ושוקלים לפתוח עם חמישיית הגנה

אחרי הניצחוון הדרמטי על עירוני קריית שמונה בשבוע שעבר, מ.ס אשדוד מגיעה למשחק מול רעננה בידיעה כי כל נקודה שלא תאסוף החל מעתה בדרך עלולה לחרוץ בסופו של דבר את גורלה לירידה לליגה הלאומית. 

בעיר הנמל ניתן לראות שינוי מסוים באווירה, בעוד משה אוחיון ואבי בוחבוט דאגו להחדיר בשחקנים אמונה ומוטיבציה וערכו שיחות רבות עמם, תוך שהם מנסים לשדר ביטחון. אוחיון ביקש מהשחקנים לנטרל את הרעשים מסביב שקוראים לקבוצה לרדת ליגה ולהתרכז בכל משחק רק בשלוש הנקודות שהם צריכים להביא. בוחבוט מצידו אף הגדיל לעשות והשתמש בניצחונה של בני יהודה על מכבי תל אביב בגביע כמקרה שאף אחד לא האמין שיקרה ובכל זאת קרה.

אבי בוחבוט (אחמד מוררה)אבי בוחבוט (אחמד מוררה)

מבחינה מקצועית, צמד המאמנים עדיין מתלבט לגבי המערך בו אשדוד תעלה מול רעננה, כשבמהלך השבוע תורגלו גם ארבעה שחקני הגנה כפי שפתחו מול קריית שמונה במחזור האחרון וגם על מערך של חמישה בהגנה שהינו בעל סיכויים נמוכים יותר, אך במקרה זה אביב סולומון, שהתאושש מקרע בקרסול, יפתח כמגן שמאלי, בעוד גיל כהן יוסת למרכז ויפתח כבלם שלישי. האימון המסכם של הקבוצה נקבע לשעה מאוחרת ויחל בשעה 20:00 בשל צאת השבת. 

אבי בוחבוט ומשה אוחיון (חגי מיכאלי)אבי בוחבוט ומשה אוחיון (חגי מיכאלי)

הרכב משוער מ.ס אשדוד: יואב ג׳ראפי, יובל שפונגין, עוביידה חטאב, ניר ברדע, גיל כהן, לאונרד אווסו (אביב סולומון), רועי גורדנה, דן ביטון, בנצי מושל, רומן אבראן ושגיב יחזקאל.