במכבי נתניה מחכים לפתיחת משחקי הפלייאוף התחתון מול עירוני קריית שמונה בסוף החודש, בעיקר כדי להמתיק את הטעם החמצמץ של העונה המאכזבת יחסית, והיא תנסה לשם בצד למשך כחודש ימים את הבלגן הניהולי ואת עתידה הלא ברור לקראת העונה הבאה, כדי להתרכז במשימה.

"נכון אנחנו לא יודעים מה יהיה פה בעונה הבאה, הכל כרגע מעורפל, אבל החזרה הזאת לפעילות יכולה לעשות למועדון הזה רק טוב", אמרו בנתניה לקראת ה-30 במאי. "אחרי מה שעברנו העונה, כולם פה רוצים להוכיח את השם שלהם ולהראות שלמרות כל הבלגן יש פה מועדון וקבוצה שעובדים בטירוף בשביל זה. יש לנו שבעה משחקים אחרונים לעונה, ובלי קשר לכל מה שקורה אצלנו מחוץ למגרש, הם יכולים לתת לנו בוסט אדיר לקראת העונה הבאה".  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
עונת הבייסבול בקוריאה נפתחה עם טוויסט

בראייה לקראת העונה הבאה, עליה דיברו לא מעט לאחרונה במועדון עד שחזרו להתרכז בעיקר במשחקי הפלייאוף התחתון, בנתניה התקבלה החלטה עקרונית להשיב לסגל את ירין שרעבי המושאל להפועל עכו בשנתיים האחרונות, במקביל לאלעד שחף בן ה-22 שנתניה אף ניסתה להשיב כבר בחודש ינואר האחרון מסקציה נס ציונה במדיה פרץ העונה והפגין יכולת טובה.

שרעבי בן ה-22, שהגיע לנתניה ממכבי תל אביב בגיל נוער, הושאל לפני כשנתיים להפועל עכו וככל הנראה ישוב לקבוצתו, אחרי שסומן כמי שעשה דרך משמעותית ושיחק כמות משחקים גדולה כדי לנסות ולהתמודד על מקומו ברוטציה. שרעבי, שכבש בעונה שעברה שלושה שערים, וגם העונה עד כה (כולל שלושה בישולים), יזומן לאימוני טרום העונה הבאה ביחד עם שחקנים מושאלים נוספים, אך כעת לפחות נראה שלו ולשחף ישנה עדיפות אחרי שנבחנו ביתר שאת על ידי סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה העונה.  

שחקני הפועל עכו חוגגים עם ירין שרעבי (איציק בלניצקי)שחקני הפועל עכו חוגגים עם ירין שרעבי (איציק בלניצקי)

ישראל צרפתי מונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער

בתוך כך, מכבי נתניה הודיעה כי ישראל צרפתי, מי שאימן בעבר קבוצות נערים ונוער במועדון, חוזר למחלקת הנוער לאחר ניהול מקצועי ותפעולי במחלקת הנוער של הפועל חדרה, כאשר הוא התמנה למנהל המקצועי.

במקביל, זאביק זלצר מונה לראש הוועדה המקצועית של מחלקת הנוער ולאחראי על ליווי שחקני העתיד ושילובם בקבוצת הבוגרים. עוד נכתב בהודעה של מכבי נתניה: "פנינו לעתיד ובימים הקרובים נפרסם את שמות בעלי התפקידים ואנשי המקצוע במחלקת הנוער לקראת עונת המשחקים 20/21 הבאה עלינו לטובה".