מכבי נתניה בדרך לחיזוק. חן עזרא, שמשחק באומוניה ניקוסיה הקפריסאית, נחת בישראל לאחר שסיכם את חוזהו בעל פה באמצעות סוכנו ניר אמיר היום (שישי) את תנאיו אצל היהלומים, אצלם כבר שיחק בעבר. הקשר, שמיהר להגיע לישראל לפני כניסת השבת, עתיד לחתום על חוזהו לעונה עם אופציה ביהלומים כבר ביום ראשון הקרוב.

השחקן יעבור בדיקות רפואיות ביום ראשון, יחתום רשמית וישלים את הקאמבק לעיר היהלומים. הבוקר, הוא סיכם על פרידה מאומוניה ניקוסיה וחתם מולה על הסכם גמר חשבון, כך שהוא למעשה משוחרר מהקבוצה הקפריסאית. כעת, הוא על סף חזרה מרגשת לקבוצה שבה החל את הקריירה המקצוענית שלו, ולאיחוד עם חברו הטוב מאותם ימים, אלמוג כהן, לאחר שבע שנים וחצי.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דראפיץ': לא כל שחקן מתאים לכדורגל ישראלי

בכך, חן עזרא חוזר לקבוצה בה ערך את טבילת האש הראשונית בליגת העל בגיל 18 ואיתה הוא מזוהה יותר מכל. במהלך 79 הופעות במדי היהלומים כבש עזרא 16 שערים בין 2007 ל-2012, לפני שהתחיל מסע נדודים בו בו עבר בין היתר בהפועל כפ”ס, מכבי חיפה, הפועל ת”א, בית”ר ירושלים וכעת, אומוניה ניקוסיה. כמו כן, לעזרא גם 9 הופעות בנבחרת ישראל, בהן מצא את הרשת פעם אחת. 

חן עזרא (חגי מיכאלי)חן עזרא (חגי מיכאלי)

בתוך כך, מכבי נתניה ממשיכה לחפש אחר מחליף לרומן גולובארט, ששוחרר אתמול מהקבוצה. ל-ONE נודע כי אחד המועמדים להחליף את הספרדי הוא מיצ'ל טיינטור, בלם אמריקאי בן 25 מסקרמנטו ריפאבליק מליגת ה-USL. טיינטור הוא חברו לקבוצה של דקל קינן, שהמליץ עליו לסלובודאן דראפיץ'.  

סלובודאן דראפיץ' (נעם מורנו)סלובודאן דראפיץ' (נעם מורנו)

טיינטור מועמד לחזק את נתניה, כמו גם סבטוזאר מרקוביץ', בלם אולימפאיקוס ונבחרת סרביה הצעירה בן ה-19. בדומה לזלאטן שחוביץ', ואף יותר, מדובר בפוטנציאל גדול שנרכש מפרטיזן בלגרד תמורת 1.5 מיליון אירו רק בקיץ האחרון. אם תתאפשר עסקת השאלה שכזו, שכן הבלם הסרבי ממוצא בוסני ערך רק שלוש הופעות בליגה היוונית העונה, כולל אופציה לרכישה בסכום הגיוני וכנראה אחוזים משותפים בכרטיס השחקן, הרי שנתניה תלך עליו בכל הכוח.