האם סתיו פיניש בדרך חזרה לבני יהודה? כשנתיים אחרי שעזב את הכתומים, ל-ONE נודע כי הם מנהלים משא ומתן על החזרתו לקבוצה של אלישע לוי לקראת העונה החדשה. בזמנו הוא חתם על חוזה לשנתיים בשורות הצהובים, אך הוא יעזוב אותם אחרי שתי העונות האלה וכעת ייתכן מאוד שיחזור לשחק בקבוצתו לשעבר. 

עוד בבני יהודה, ל-ONE נודע כי מי שהחל בהתרשמות בשורות הקבוצה משכונת התקווה בימים האחרונים הוא הקשר/מגן בן ה-24, אור חסידים, ששיחק בהצלחה בעונה שעברה בהפועל אום אל פאחם. חסידים, יוצא מחלקת הנוער של הפועל תל אביב, עבר בדרך גם בהפועל אשקלון, הפועל רמת השרון והפועל רמת גן וכעת, כשהוא חופשי עם כרטיס השחקן בידו, הוא מנסה את מזלו בליגת העל. 

אור חסידים מול נטע לביא (נעם מורנו)אור חסידים מול נטע לביא (נעם מורנו)

פרייטר חתם רשמית, גיא מלמד מחוזר בליגה הפולנית

במקביל, בנתניה, היום (שני) החלוץ הג'מייקני קוון פרייטר חתם רשמית במועדון לעונה אחת עם אופציה לשלוש עונות נוספות, באמצעות הסוכן איתמר קינן. על החתימה של החלוץ פורסם לראשונה ב-ONE. בהתאם להנחיות מנהלת הליגה, השחקן יחל היום באימונים אישיים עד לסיום תקופת הבידוד ולאחריה יצטרף לאימוני הקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי נתניה פותחת עונה!

וממי שהגיע למי שעוזב. בתקשורת הפולנית מדווח היום כי גיא מלמד, חלוץ מכבי נתניה בשנתיים האחרונות, שהתבקש לחפש לעצמו קבוצה אחר שסירב לקצץ 50% משכרו, על הכוונת של קראקוב קראקוביה ולכיה גדנסק המקומיות, שמעוניינות בשירותיו. יש לציין כי מלמד אכן מכוון לאירופה וכי הוא מחזיק בדרכון ליטאי שאמור להקל עליו את המעבר אל מעבר לים.