אייל סגל, בעלי מכבי נתניה שכבר הודיע על עזיבתו בסיום העונה, עוד לפני משבר הקורונה, כתב היום (רביעי) לאוהדי הקבוצה דרך הרשתות החברתיות, בירך לקראת חג הפסח והסביר את צעדו לראשונה מאז הודיע עליו. כמו כן, הבהיר כי למרות שהודיע על עיזבה, הוא כן נרתם למאמצים האחרונים בנוגע לקיצוצים ועדיין פעיל בניהול המועדון מאחורי הקלעים עד שיעבור המשבר

"אוהדים ואוהדות יקרים, העולם בכלל ומדינת ישראל בפרט, מתמודדים בחודשים האחרונים בסיטואציה גלובלית שלא פוסחת על איש", כתב סגל. "המכנה המשותף לכולנו, עולם הכדורגל, כמו נושאים רבים נוספים בהקפאה עמוקה והיום יום של הכלל עסוק בהישרדות בריאותית וכלכלית".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כדורגלני ישראל קוראים להישאר בבית

"התקופה הזו, שמכנסת את כלל הציבור ללא הבדל דת מין לאום וצבע אל חלקת אלוהים הקטנה הגרעינית והאישית שלו, ומפרידה הורים מילדים, סבים מנכדים ובעיקר מבודדת את האוכלוסיות הפגיעות מיקיריהם, זו תקופת לאהבת חינם ולהכרת הטוב. אלו הזמנים להשאיר מאחור את המחלוקות, לחפש את המשותף ולהשקיע ככל שנוכל בסיוע לאלו שזקוקים לנו.

"ב-2.2.20 בחרתי לשתף את קהל האוהדים בתוכניותיי לעתיד, בכוונותיי להשאיר את המועדון לאחר ולהתרכז בדור העתיד. זה היה רגע לפני ש"מגפה" שינתה את פני העולם, אך מכיוון שבמלחמה כמו במלחמה, שמים הכל בצד ומרכזים את כל הכוחות למיגור האויב, נרתמתי לסייע לעוסקים בדבר, על מנת שבסיום התקופה, מכבי נתניה תישאר מועדון ראוי בצמרת הכדורגל הישראלי.

שחקני מכבי נתניה מאוכזבים (נעם מורנו)שחקני מכבי נתניה מאוכזבים (נעם מורנו)

"ואכן, מכבי נתניה הייתה הראשונה לסכם מול השחקנים והצוות המקצועי לשביעות רצון הצדדים, כך מול הספקים השונים, כך יהיה לאורך כל תקופת ההתמודדות במגיפת הקורונה. ובמוצאי הקורונה, נחזור לתוכניותיי המקוריות. עוד מספר שעות נשב בחברת המשפחה הגרעינית המצומצמת שלנו, לחגוג סדר אחר ושונה משידענו בעבר, אך כדי שנזכה לחגוג אותו בעתיד בהרכב משפחתי מורחב, אנחנו חייבים לוותר הפעם ולהישמע להנחיות. חבריי וחברותיי לקהל, חג חרות שמח ובעיקר, בריאות טובה לכם וליקירכם".