החלוץ הג'מייקני קאוון פרייטר, שעל הצטרפותו פורסם לראשונה ב-ONE, נחת אתמול (רביעי) אחר הצהריים בישראל והועבר לבידוד בן שבועיים לפני שיגיע למתחם האימונים של הקבוצה ויחבור לסגל של ריימונד אטוולד. פרייטר יעבור בדיקות רפואיות ולאחר מכן ישלים את מעברו באופן רשמי.

בתוך כך, במועדון ממשיכים לנסות ולהתחזק גם בחוליית ההגנה, כאשר בנפרד מהמו"מ עם עומרי בן הרוש, שבינו לבין הפועל תל אביב ישנם פערים קטנים, הם מנסים לקדם את הגעתו של עדי נמני, אך בין הצדדים יש פערים די גדולים כרגע. נמני, שגדל בנתניה ושיחק במשך תשע עונות בהפועל רעננה, רוצה לשוב, כאשר הוא יכול לחזק את עמדת המגן הימני ולהוות גיבוי לבלמים, אבל ימתין להתפתחויות.

עדי נמני (רדאד ג'בארה)עדי נמני (רדאד ג'בארה)

בנושא אחר, אטוולד צפוי להרחיב את הצוות המקצועי שלו עם דן רומן, עוזר מאמן הפועל ת"א וגם מאמן נערים ב', שיצטרף בקרוב באופן רשמי. רומן, שהרשים את ההולנדי בפגישה ביניהם, יחבור ליובל עזריה עוזר המאמן ולישראל זביטי שאמון גם על הכושר, כמו גם לכפיר וולפסון הסקאוט/אנליסט, כאשר הוא עצמו שימש כאנליסט במחלקת הסקאוטינג של דינמו דרזדן מהבונדסליגה 2 בגרמניה. בנוסף, היה גם עוזר המאמן בקבוצת הנוער של מכבי ת"א.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הרכש של בית"ר נוחת בישראל