מכבי נתניה ממשיכה לחפש רכש לקראת העונה הבאה, כאשר בעוד ריימונד אטוולד אמר כי הוא מחפש חיזוק לאגף השמאלי, היהלומים בודקים אפשרות לצרף את עדי נמני, שחקן הקבוצה לשעבר שגדל במועדון ושיחק בהפועל רעננה בתשע העונות האחרונות, כך נודע היום (שלישי) לראשונה ל-ONE.

בנתניה למעשה מחפשים שחקן הגנה מנוסה כדי שיתחרה על מקום בהרכב עם כארם ג'אבר, כאשר נמני מסוגל לשחק גם כבלם ויהווה גיבוי לעמדה זו גם. נמני, שהפך לשחקן חופשי אחרי שסיים חוזה ברעננה בטונים צורמים בעקבות משבר הקורונה, על הפרק גם בהפועל חיפה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי ת"א תפגוש את מכבי חיפה במחזור ה-4

בתוך כך, אחרי שבנתניה הבהירו כי המדיניות לפיה לא ישאלו שחקנים ללא אופציית רכישה ריאלית נשארת בעינה - משמע אטוולד לא מתמקד בסגל המושאלים של מכבי ת"א, ומחפש ישראלים וזרים בלי קשר – גם הבעלים אייל סגל התייחס לכך וכתב לאוהדים בפייסבוק.

"מפעם לפעם, בעיקר במלפפוניאדה, עולה שאלת השאלות, מושאלים כן או לא", כתב סגל. "בעבר (עוד בסוף שנות ה-80 ותחילת ה-90) מכבי נתניה קיבלה בהשאלה לא מעט שחקנים, חלקם בתחילת דרכם, הגיעו "השתפשפו" וחזרו להצליח בקבוצת האם שלהם, חלקם במהלך הקריירה, חלקם הצליחו פחות...”.

אייל סגל ביציע (נעם מורנו)אייל סגל ביציע (נעם מורנו)

"עונת 15/16 הייתה עונת שיא במספר המושאלים והייתה גם העונה הכושלת בתולדות מכבי נתניה. בחדרה המושאלים זו דרך חיים ובבני יהודה שלא מפגרת בהרבה אחרי חדרה, הצליחו להשיג 2 גביעים בעזרתם האדיבה”.

"ומכיוון שהכדור הוא עגול, איש לא מבטיח תואר בעזרת מושאלים, אך אמוציונליות היא חלק מרכזי בעולמנו, נשאלת שאלת השאלות, האם "כאבי הבטן" והתחושות, שוות את הסיכוי לשדרוג המקצועי בעזרת מושאל (ללא אופציית רכישה במחיר סביר)".

בנושא אחר, החלוץ הג'מייקני קוון פרייטר, שעל הצטרפותו למכבי נתניה פורסם לראשונה ב-ONE, ינחת מחר בישראל לקראת בדיקות רפואיות חבירה לסגל של אטוולד, כאשר הוא כמובן יצטרך להיכנס לבידוד תחילה ורק אז להגיע למתחם האימונים.