לאחר ההפסד 2:0 למכבי תל אביב במחזור האחרון וכשהיא ראתה את הצהובים מגדילים את הפער בפסגה, הפועל באר שבע עשתה את שלה הערב (ראשון) כאשר ניצחה 0:2 את מכבי נתניה המתדרדרת ובכך צימקה את הפער מהאלופה לשלוש נקודות בלבד. בסיום המשחק, מאמן הדרומיים, ברק בכר, שיתף בתחושותיו.

“התאוששנו מההפסד למכבי ת”א כבר יום אחרי, אפשר להפסיד לקבוצה טובה ובטח בעשרה שחקנים, זה חלק מהכדורגל”, אמר בכר והוסיף. “היה חשוב לנצח ולהרשים בטרנר ועשינו את זה. התוצאה יכלה להיות גבוהה יותר, הגענו להרבה מצבים, הכדורגל היה טוב ויש דברים שצריכים לשפר. אני שמח שהשחקנים שקיבלו את ההזדמנות ניצלו אותה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר:היה חשוב לנצח לא משנה נגד מי

חזרתו של חנן ממן: “בסופו של דבר מה שהשחקנים יציגו באימונים זה יבוא לידי ביטוי גם במשחק, הוא נותן 100 אחוז וכל עוד הוא יעשה זאת הוא ימשיך לשחק. נייג’ל האסלביינק? עניין מקצועי, לפי האימונים והמשחקים האחרונים. הוא מצוין שנתן המון וייתן המון לקבוצה בעתיד”.

המשחק מול נס ציונה במחזור הבא: “לא חושש משום משחק אבל צריך לכבד אותה. קבוצה שעושה הרבה צרות וגם קבוצות צמרת בקושי ניצחו אותה. נבוא למשחק חוץ כדי להמשיך ביכולת הטובה ולנצח. שלטנו היום 90 דקות וככה צריכה להיות הפועל ב”ש”.

בן שהר בועט את הפנדל (מרטין גוטדאמק)בן שהר בועט את הפנדל (מרטין גוטדאמק)

חנן ממן סיפר: “חיכיתי לזה המון, השתדלתי להיות מוכן לרגע הזה, אני שמח שניצחנו ונראינו טוב. כל עוד אני פה אני שמח, אוהב את המועדון והקהל ואתן את כל כולי תמיד. אני תמיד רוצה לשחק ונכון שאני עבור תקופות פחות קלות, אבל אני מקצוען ותמיד נותן את כולי, שמח שהצגתי יכולת טובה”.

הדעיכה מאז נבחר לשחקן העונה: “אין לי דעיכה, כשאני משחק אני מציג יכולת טובה, אני לא רואה את זה ככה. אני תמיד פה ותמיד מציג יכולת טובה. אני מחזיר כשנותנים לי את הגב. המשחק מול נס ציונה? מקווה שאשחק, נראינו טוב, אין סיבה שלא, אבל אקבל כל החלטה של המאמן”.

חנן ממן עם הכדור (מרטין גוטדאמק)חנן ממן עם הכדור (מרטין גוטדאמק)

מנגד, מאמן נתניה ששקועה בתחתית, סלובודאן דראפיץ’, אמר: “לא האמנו שנהיה ככה בתחילת העונה אבל זו המציאות וצריכים להתמודד איתה. צריכים לקחת את הדברים כמו שהם ונגד רעננה לנסות הכול. המשחק הזה היה חשוב עבורנו, נתכונן לשבוע הבא. אנחנו צריכים להיות טובים יותר, אנחנו מאמינים שנמצא את הפתרונות”.

סלובודאן דראפיץ' (מרטין גוטדאמק)סלובודאן דראפיץ' (מרטין גוטדאמק)

הרצף השלילי: “אנחנו צריכים להתכונן למשחק הבא ולהיות טובים יותר, כל משחק לגופו, אנחנו צריכים להתכונן טוב לרעננה ולהרים את השחקנים. הגיעו שחקנים חדשים וניסינו לשנות שיטה, אנו עדיין מחפשים את 11 השחקנים המתאימים לשיטה הזו”.

“עלי מוחמד? היה שחקן טוב עבורנו אבל הבאנו שחקנים טובים שעדיין לא מצאנו את הנוסחה לשחק איתם. עלינו לראות איפה אנו יכולים להיות טובים יותר”. הרוטציה: “זו החלטה שלי ושל שי ברדה והחלטנו שנעשה זאת, נמשיך לעשות את זה”.

שי ברדה לצד סלובודאן דראפיץ' (מרטין גוטדאמק)שי ברדה לצד סלובודאן דראפיץ' (מרטין גוטדאמק)
דני עמוס מאוכזב (מרטין גוטדאמק)דני עמוס מאוכזב (מרטין גוטדאמק)