למחרת ההפסד השלישי ברציפות שלה בליגת העל, ה-1:0 להפועל חדרה, מכבי נתניה ערכה היום (ראשון) אימון שחרור לפני ערב החג השני של סוכות, בו המאמנים סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה ערכו אסיפה קבוצתית ודווקא החמיאו לשחקנים על ההופעה שלהם.

“אנחנו מרוצים מהגישה שלכם למרות החסרונות שלנו כקבוצה”, אמרו המאמנים באסיפה שהתחלקה בין שניהם והסתיימה באופטימיות עם מחיאות כפיים של השחקנים. “יש גם רגעים כאלה וגלים שצריך לדעת לעבור אותם. צריך לעשות את זה בחכמה ולהיות ביחד גם עכשיו. זה לא הזמן להאשים אחד את השני, תמשיכו ככה ושאר הדברים יבואו בהמשך”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי מכבי נתניה מקללים את השחקנים

בקבוצה הסבירו היום שהמהלך לפיו רק דראפיץ’ עמד על הקווים מול חדרה, היה בעיקר כדי להתמודד עם המשבר וכי במצבים כאלה עדיף לשחקנים להתנהל מול דמות אחת שתנהל אותו בפרונט. כמו כן, גם כדי להדגים לשחקנים שאין מקום לאגו או לשום דבר אחר מאשר עבודת צוות ושיתוף פעולה כדי לצאת לדרך חדשה ובסוף השבוע יתברר האם המהלך יישנה.

בשל ההרחקות של טים הויבך ודולב אזולאי, המאמנים יזנחו את המערך עם שלושה בלמים, כאשר ממתינים לראות מה יהיו תוצאותיה של ועדת המשמעת של רומן גולובארט ואם לא ישחק מול מ.ס אשדוד במחזור הבא יובל שדה יהיה בתמונת ההרכב. כרגע צליל נחמיה יהיה זה שיפתח בכל מקרה ובלי קשר למצבו של הספרדי, דומה כי שדה עומד בפני כניסה לרוטציה.