מעבר לאכזבה באצטדיון טדי אמש (שני), לאחר ה-3:1 לבית”ר ירושלים, מכבי נתניה קיבלה הודעה סופית כי שיר צדק יישאר בהפועל באר שבע, זאת לאחר שיוסי אבוקסיס החליט להחזיר אותו לעניינים אחרי חצי שנה ללא כדורגל, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

לאחר שהבינו את המגמה בשבוע האחרון והמתינו בכך עם ההזדמנות המחודשת שניתנה לרומן גולובארט, שפתח אתמול מול בית”ר, מכבי נתניה תעבור הלאה ותחפש בלם אחר שיחזק את חוליית ההגנה הלא יציבה שלה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: הגענו להרבה מצבים ובצדק ניצחנו

בנתניה כבר חזרו לחפש בלמים זרים, כאשר במקביל עלו שמותיהם של דודי תירם, הקפטן של הקבוצה עד העונה שעברה אך מי שכבר שיחק בשתי קבוצות השנה (אסטרה ג'ורג'יו ומ.ס אשדוד) והנושא ירד מהפרק מהר, כמו גם שמו של יבגני ברקמן שערך העונה 14 הופעות במדי הפועל כפר סבא ונראה טוב בעונת הבכורה שלו בליגת העל בגיל 28.

בכל הנוגע לב”ש, עוד לפני מינויו של אבוקסיס ואפילו בימים הראשונים לאחר מכן הסיכוי היה אפסי וכעת הושגה פריצת הדרך שמחזירה את צדק לעניינים. העונה הבלם שותף במשחק אחד בלבד, אחרי שכבר קיבל הודעה שהוא לא בתוכניות המקצועיות ואף היה מנודה למשך זמן מה, בגביע הטוטו מול מכבי חיפה בחודש יולי. משחק הליגה האחרון שלו היה ההפסד 4:0 מול מכבי תל אביב במחזור האחרון בעונה שעברה.

בנושא אחר, החלוץ/כנף של קבוצת הנוער בנתניה עד העונה שעברה, איאד חאג’, חתם הערב במכבי אחי נצרת מהליגה הלאומית עד לסיום העונה עם אופציה לעונה נוספת, באמצעות סוכנו אסף ואקנין.

איאד חאג' עם אסף ואקנין (מערכת ONE)איאד חאג' עם אסף ואקנין (מערכת ONE)