אחרי סאגה ארוכה, יקיר שוורץ מונה הערב (שני) באופן רשמי ליו"ר החדש הפועל חדרה, לאחר אסיפה כללית בה לקחו חלק 13 חברי העמותה החדשים, אשר בחרו פה אחד בשוורץ. היו"ר הנכנס הנו בנו של אגדת המועדון, שולם שוורץ, אשר שיחק בקבוצה בשנות ה-70 וה-80.

שוורץ אמר: "שמח ונרגש על המינוי. יש בהנהלה החדשה חומר אנושי איכותי ומדהים ואני בטוח שנדע לשתף פעולה למען הצלחת המועדון. בשבילי מדובר בסגירת מעגל מרגשת ואעשה כל שביכולתי שהפועל חדרה תמשיך להיות בקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. רוצה לנצל את ההזדמנות להודות להנהלה הקודמת שהביאה אותנו עד הלום. שמח שאורן גולן ידידי היקר ישמש כיועץ מקצועי לקבוצה, אין ספק שהוא כוח משמעותי. בהצלחה לכולנו".

חברי הוועד המנהל יקיר שוורץ, נמרוד אטיאס וצבי שלום (הפועל חדרה) חברי הוועד המנהל יקיר שוורץ, נמרוד אטיאס וצבי שלום (הפועל חדרה)

אורן גולן, ששימש כיו"ר הקודם ונאלץ לעזוב את תפקידו בעקבות החלטת בית המשפט בדיון מול רשם העמותות, עבר לתפקיד שהוגדר באותו הדיון על ידי השופט כ"יועץ מקצועי בכיר". חברי הוועד אישרו היום באסיפה גם את המשך תפקודם של אלי דגני כמנהל המועדון ושל אסי קוטין כדובר.

כפי שנדרש בתהליך עליו סוכם בביהמ"ש, מונה כעת מבקר פנים לעמותה, הלא הוא רו"ח שולי זלאיט, ששימש כמעין עוזר של המשקיפה, אלונה בומגרטן-שהרבני, בתקופה האחרונה. לוועד המנהל נבחרו מתוך העמותה, מלבד היו"ר כמובן, גם דרור בונדר, נמרוד אטיאס, גיל כהן וצבי שלום. רונן שפירא וגדעון בלום יהיו בוועדת הביקורת.

בתוך כך, בקבוצה קיימו היום אימון שני מאז חזרו להתאמן אתמול לאחר מספר ימי חופש, כאשר לא מעט שחקנים נעדרו בעקבות שהייתם בנבחרות השונות (עדן קארצב בנבחרת הנוער, אילון אלמוג, חביב אוחיון, יהב גורפינקל, עמית כהן וירין פרץ בנבחרת הצעירה). גם סלים עמאש, שסובל מקרע במיניסקוס וגמר את העונה, נעדר. כמו כן, דויד מתאוס שב להתאמן אחרי שחזר מחופשה פרטית.

שחקני הפועל חדרה. מוכנים לחצי הגמר? (אחמד מוררה)שחקני הפועל חדרה. מוכנים לחצי הגמר? (אחמד מוררה)

ביום שבת תארח הקבוצה את הפועל באר שבע בשעה 16:00, רגע לפני הקרב מול מכבי נתניה בחצי גמר גביע המדינה, שייערך ביום שלישי הבא. במועדון מצפים להאצה משמעותית בקצב מכירת הכרטיסים לחצי הגמר, שכן האוהדים תחילה מחו כל כך שקיבלו "רק" 3,000 כרטיסים למפגש, אך בינתיים מכרו רק כחצי מהכמות.

לרוב שחקני הסגל אין חוזה לעונה הבאה, ובקבוצה יש לא פחות מתשעה שחקנים מושאלים מקבוצות אחרות, כך שהסגל בעונה הבאה עשוי לשנות את פניו בצורה משמעותית. אחרי חצי הגמר במועדון יחלו בשיחות לחידוש החוזים עם השחקנים עמם הם מעוניינים להמשיך את ההתקשרות, אך הם עדיין לא הודיעו לשחקנים באופן אישי על רצון להתחיל במגעים.