עומר חנין, השוער הישראלי שהגיע מהפועל חדרה למיינץ ומשחק בקבוצת המילואים של המועדון מהבונדסליגה, התראיין ל’בילד’, אחד מכלי התקשורת הגדולים בגרמניה, וסיפר על ההתמודדות עם משבר הקורונה הרחק ממולדתו ישראל, כמו גם על השאיפות שלו לעתיד.

השוער בן ה-21, שרשם עד עכשיו 4 הופעות בלבד בליגה המחוזית, סיפר כיצד הוא מעביר את הזמן בביתו: “האמת שאני מרגיש שתקופת הקורונה מחזקת אותי. אני מנצל את הזמן בבית כדי לעבוד על עצמי מבחינה פיזית ומנטלית. למדתי המון ואני מרגיש יותר חזק עכשיו”.

עומר חנין באימון מיינץ (המדיה של מיינץ)עומר חנין באימון מיינץ (המדיה של מיינץ)

את הקרדיט על השיפור בצד המנטלי חנין נתן לשחקן העבר, ז’אן טלסניקוב, שמתפקד כמדריך שלו בתחום: “ההתחלה שלי בגרמניה הייתה קשה בגלל שתי פציעות שעברתי. אני עובד עם ז’אן שהוא שחקן עבר בישראל ששיחק גם בליגה הסקוטית ובנבחרת ואני לומד ממנו המון בכל הנוגע לצד המנטלי”.

למרות שהעונה בגרמניה נקטעה בשיאה, כמו בכל הענף, חנין מרוצה מהמקום בו הוא נמצא בקרייירה: “אני שמח מאוד להיות פה, אני לומד מהקולגות שלי בקבוצה הרבה מאוד. הגעתי לכאן כדי לשחק בסופו של דבר בבונדסליגה. בכדורגל אתה חייב להילחם על המקום שלך בכל יום ואני מאמין שיום אחד אהיה השוער של מיינץ”.

עומר חנין באימון מיינץ (המדיה של מיינץ)עומר חנין באימון מיינץ (המדיה של מיינץ)

במהלך הראיון ציין הכתב כי ניתן להבחין שחנין למד לדבר גרמנית בצורה כמעט מושלמת, והשוער מבחינתו, סיפר על עוד השפעות חיוביות של הזמן הפנוי הכפוי שנוצר בחייו: “אני יכול להגיד שאני בשלן הרבה יותר טוב עכשיו. מה אני מבשל? את המתכונים של הסבתות שלי. הן במקור ממרוקו כך שהאוכל דיי חריף”.

עומר חנין באימון מיינץ (המדיה של מיינץ)עומר חנין באימון מיינץ (המדיה של מיינץ)
אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני מכבי חיפה חוזרים לאימונים