אחרי שהרשים את הצוות המקצועי ועבר בדיקות רפואיות, עומר חנין חתם הבוקר (שישי) באופן רשמי באמצעות רונן וגלעד קצב ואדם קידן במיינץ מהבונדסליגה הגרמנית לארבע עונות, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

כזכור, השוער הצעיר, בן ה-21 בלבד, יצא בחשאי בשבוע שעבר לגרמניה והתאמן עם הקבוצה שהייתה מעוניינת בו במשך יומיים ובזמן שהיה שם הצליח להותיר רושם חיובי על הסגל המקצועי של הקבוצה. במועדון הגרמני החליטו לצרף את השחקן. חנין, שחקן הנבחרת הצעירה, בעל דרכון פורטוגלי, חתם על חוזה עד עונת 2022/23 וכעת ישחק בקבוצת המילואים עד גיל 23.

עומר חנין עם ראובן שרודר וסוכנו אדם קידן (האתר הרשמי של מיינץ) (מערכת ONE)עומר חנין עם ראובן שרודר וסוכנו אדם קידן (האתר הרשמי של מיינץ) (מערכת ONE)

חנין אמר לאחר החתימה והמעבר המדהים מחדרה לגרמניה: "לחתום במיינץ זה חלום אמיתי ורגע מרגש. לא שוכח מאיפה הגעתי מעריך כל רגע. מהרגע שהתאמנתי פה לא היה לי ספק שאקח את הזדמנות. ואעשה הכל לייצג את בכדורגל ישראלי הכבוד ואותי בפרט. מחכה כבר להתחיל". חנין ייצא עם הקבוצה הראשונה למחנה אימון בסוף יוני.

המנהל המקצועי ראובן שרודר אמר: “הוא צד את עינינו בכמה משחקים טובים שהיו לו במדים הלאומיים של ישראל, הוא גם הרשים מאוד באימונים איתנו במיינץ והבהיר בשיחות באופן מאוד ברור, שיש לו אמביציה ורצון ללמוד, כפי שלמד לדבר גרמנית והציב לעצמו יעדים לעתיד”.