מבין כל חמשת המושאלים של מכבי תל אביב בהפועל חדרה, רק למקס גרצ'קין אין חוזה לעונה הבאה אצל האלופה. חוזהו של המגן השמאלי מסתיים בסוף העונה הנוכחית, כאשר לצהובים-כחולים ישנה אופציה להאריך אותו בעונה נוספת עד ה-31 במאי, אך לאחר פגישה שנערכה בין הצדדים, מסתמן כי יעזוב סופית את ת"א בסיום העונה. גרצ'קין וסוכנו, שלומי בן עזרא, הבהירו לצהובים כי אין טעם שהשחקן יקבל חוזה לעונה אחת בקבוצה אם היא לא מתכוונת להשאיר אותו בסגל במידה ותחליט לממש עליו את האופציה.

גרצ'קין בן ה-23 רושם עונת בכורה טובה בליגת העל אחרי שבילה בשנים האחרונות כמושאל בליגה הלאומית, ועד לסוף החודש הוא יצטרך לבוא למכבי עם הצעה. האלופה מצדה לא אמורה להקשות על המעבר ולא תדרוש דמי השבחה. הפועל חדרה מתכוונת להציע לו בקרוב חוזה לעונה הבאה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברדה: ״הניצחון היה חשוב מנטלית״

בנוסף, ל-ONE נודע כי בחדרה בודקים אפשרות לרכוש את כרטיסו של אליאל פרץ ממכבי ת"א. הקשר רושם עונה טובה ובקבוצה היו שמחים לראות אותו הופך לשחקן מוביל ששייך למועדון. כידוע, לחדרה ישנם קשיים כספיים וכמעט שאין ביכולתם לרכוש שחקנים שאינם חופשיים, אך לאור היחסים הטובים עם הצהובים הם ינסו להשיג עסקה על מחצית מכרטיסו ולשלם בתשלומים, אך טרם הוגשה הצעה רשמית.

בתוך כך, הקשר הפורטוגלי בראודיליו רודריגס, שנבחן בקבוצה, ערך היום (שני) אימון ראשון והצליח להרשים. מי ששיחק במחלקת הנוער של בנפיקה ימשיך להיבחן עד לסוף השבוע ולאחר מכן ניסו אביטן צפוי לקבל החלטה לגביו. בדיוק כמו בקיץ הקודם ובחלון ההעברות של ינואר, המאמן רוצה לראות מקרוב את השחקנים הזרים ולבחון אותם לפני שהוא יחליט אם יצטרפו.