הפועל חדרה ממשיכה להוכיח לכולם שהיא לא מתכוונת להיות אפיזודה חולפת וגם העונה היא רוצה לסיים בחלק העליון של טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך. הערב (שבת) שחקניו של אורי גוטמן השלימו משחק ליגה חמישי ללא הפסד והבטיחו לעצמם את המקום הרביעי בתום המחזור עם ניצחון 0:1 על מכבי נתניה. 

מי שחווה רגעים מרגשים במיוחד באצטדיון בנתניה הוא אביו של חביב אוחיון, מוטי, שראה את שחקני הפועל חדרה עולים לכר הדשא עם חולצות עליהן נכתב “חביב אוחיון אוהבים אותך, מחבקים ומאחלים לך החלמה מהירה”. בסיום המשחק, חגג אביו של השוער הפצוע עם הקהל ואמר: "אני רוצה להגיד לכם כמה מילים, חדרה זה סיפור אהבה, תודה רבה, אתם הלב".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גוטמן: הנצחון הזה מוקדש לאוחיון

תהליך השיקום שצפוי לבו: "מבחנתי נגמרו הטקסים ועכשיו יוצאים למלחמת השיקום. מה שהקבוצה עשתה זה כל כך מרגש, כל פעם נשברים שיאים חדשים בכמות האהבה שאנחנו מקבלים. הסרטון של השוערים, הנבחרת וכל פעם שחושבים שזהו, הם ממשיכים לתמוך. כבר עברה שעה ואני עדיין נרגש ממה שהיה במגרש, זה היה פשוט מדהים, כל הצוות, השחקנים כולם זה מדהים מה שהם עשו. יש לי תחושה שחביב שיחק במדי חדרה 30 שנה".

הטקס שנערך לכבוד בנו: "כל הצוות המקצועי קיבל אותי יפה וטענו שהניצחון הזה היה בשבילנו, זאת הזדמנות להגיד תודה לקהל של נתניה שהצטרפו למחווה, אני שמח שהם כיבדו. חדרה זה סיפור אהבה ואין משפט אחר שיותר מתאים מזה".

מוטי אוחיון עם שחקני הפועל חדרה בסיום (דן יידוב)מוטי אוחיון עם שחקני הפועל חדרה בסיום (דן יידוב)

"הניצחון הזה מוקדש לחביב אוחיון ומשפחתו זה מעל הכל, זה היה שבוע קשה עבורנו ועצוב לי ברמות מטורפות, אז הניצחון מוקדש לחביב ולאביו מוטי", אמר אורי גוטמן הנרגש והתייחס לאחר מכן למשחק עצמו: “במבחן התוצאה עמדנו אבל הקבוצה לא נראתה טוב. משחק ההתקפה שלנו לא היה טוב, לא הגענו למספיק מצבים ולא היינו מספיק טובים עם הכדור, אבל אפשר לציין לטובה את השחקנים שנתנו משחק הגנה טוב, פרט לפנדל. מחמאות גדולות מגיעות לאוסטין אג’ידה שהשאיר אותנו במשחק, גם הם לא הגיעו ליותר מדי מצבים אז ככה שהמשחק היה די שקול אני שמח שניצחנו".

המפגש מול נס ציונה במחזור הבא: "משחק קשה נגד יריבה שתתמודד איתנו בתחתית עד סוף העונה כדי להישאר בליגה. נתכונן ונבוא מוכנים. המטרה היא להישאר בליגה, אין שאלה בכלל, אנחנו מסתכלים למציאות בעיניים ויודעים שזאת המטרה קודם כל. אני לא מסתכל על הטבלה אחרי שבעה מחזורים, אם נשאר במקום הרביעי במחזור ה-27 זה יהיה יותר מעניין".