הפועל חדרה נחתה לפנות בוקר (שישי) בישראל אחרי שחזרה ממחנה האימונים בבולגריה ומתכוננת לקראת משחקה הרשמי הראשון העונה, שייערך ביום ראשון, כאשר תארח את עירוני קריית שמונה במסגרת גביע הטוטו.

שתי עמדות נותרו בגדר סימן שאלה כרגע, ובקבוצה רוצים לסגור אותם כמה שיותר מהר. מדובר כמובן בבלם זר, אשר במועדון שואפים להחתים עד יום רביעי (אז הקבוצה תפגוש את הפועל כפר סבא), והם מתמקדים בשלושה מועמדים עיקריים. העמדה השנייה בה מחפשים חיזוק היא מגן שמאלי. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market- תוכנית מס'-8

“אם נפגע בבלם ובמגן השמאלי, אז הפועל חדרה העונה תהיה קבוצה לא פחות טובה מהקבוצה של העונה שעברה. אנחנו מקווים שנראה את הפירות אחרי כל העבודה שעשינו בקיץ”, אמרו במועדון.

בחדרה מאמינים כי השחקנים ששיחקו בעונה שעברה בקבוצה וזו הייתה עונתם הראשונה בליגת העל יהיו השנה מנוסים יותר ובשלים יותר, דבר שיעזור להם להציג יכולת גבוהה יותר. מדובר בשחקנים דוגמת דיא לבאבידי, מנשה זלקה, וויסאם רבאח וג’ורג’ פוצ’יבה, שיהוו שחקני מפתח.

וויסאם רבאח (שחר גרוס)וויסאם רבאח (שחר גרוס)

יהונתן לוי, יגיל אוחנה ושגיא דרור הצעירים עושים רושם טוב באימונים ובקבוצה מאמינים שהם יהיו השחקנים המפתיעים של העונה. סלים עמאש כבר חזר להתאמן עם כדור וההערכה היא שתוך שבועיים יהיה כשיר למשחק. 

צמד השחקנים הנבחנים, המגן הימני שגיב סולומון והמגן השמאלי אשרף רבאח, יחתמו בשבת בערב בקבוצה או לכל היותר ביום ראשון בבוקר, ושניהם אמורים לפתוח בהרכב מול ק”ש, כשאורי גוטמן צפוי לעלות במערך של שלושה בלמים ולהשתמש בחגי גולדנברג כבלם הימני. גם דידייה קוגבניה ישתלב במשחק. כרגע הקבוצה עדיין לא הגיעה להבנות עם החלוץ יניב מזרחי, עמו החלה במו”מ לאחרונה.

שגיא דרור (שחר גרוס)שגיא דרור (שחר גרוס)