הפועל חדרה נכנסת לשבוע חשוב במיוחד ובקבוצה קיימת דריכות גדולה. העולה החדשה תפגוש ביום ראשון את הפועל באר שבע למשחק גורלי בקרב על הכרטיס לפלייאוף העליון, וביום רביעי תארח את מ.ס כפר קאסם במסגרת רבע גמר הגביע על מנת להשלים את העבודה ולהעפיל לארבע האחרונות, זאת אחרי שגברה 2:3 על הקבוצה מליגה א’ במשחק הראשון בין השתיים.

המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ Sport 4.

על אף שני ההפסדים האחרונים (4:0 מול בני יהודה ו-3:1 מול מכבי חיפה), בהם הקבוצה נראתה לא טוב, קיימת אווירה טובה בקרב השחקנים, שמספרים כי הם חייבים לשמור על האנרגיות החיוביות בתקופה כל כך קריטית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: השחקנים נתנו משחק אדיר

“אנחנו מבינים שיש לנו שלושה משחקים סופר חשובים בליגה, והכל תלוי בנו. אם נשיג את התוצאות שאנחנו רוצים, נגיע לפלייאוף העליון. אחרי שעשינו את העונה המדהימה הזו אנחנו חייבים לסיים בחלק העליון”, אמרו במועדון. אוסטין אג’ידה ומקס גרצ’קין צפויים לחזור לכשירות ולשחק, כאשר דויד מתאוס ימשיך להיעדר.

בתוך כך, השבוע היו אמורים להתכנס 13 חברי העמותה הנכנסים ולבחור את היו”ר החדש, שיחליף בתפקיד את אורן גולן, אך העניין לא יצא אל הפועל, וכרגע לא נקבע מועד אחר לישיבה.

אורן גולן (אחמד מוררה)אורן גולן (אחמד מוררה)

מאמן הקבוצה, ניסו אביטן, אמר לקראת המפגש מול האלופה: “אנחנו מבינים שאלו רגעי ההכרעה. חשוב לנו מאוד לעשות מאמץ וכן להיות בפלייאוף העליון. אנחנו יודעים שיש מולנו יריבות איכותיות שגם הן נלחמות על אותם יעדים. מקווים לעשות את העבודה".

שני ההפסדים האחרונים: "אני לא מסתכל אחורה. אנחנו לומדים ממה שעשינו לא בסדר והולכים קדימה. המאבק הזה הוא מאבק פתוח והוא גם לא יוכרע במחזור הקרוב, כך שאנחנו ממוקדים במטרה ורוצים להשיג אותה".

ניסו אביטן (חגי מיכאלי)ניסו אביטן (חגי מיכאלי)

המשחק מול ב”ש, שיהיו גורלי עבור שתי הקבוצות במאבק על הפלייאוף העליון: "נראה לי שאף אחד לא חלם על תסריט כזה, לא מהכיוון שלנו ולא מהכיוון שלהם. אני מחויב לחדרה במאה אחוז, אנחנו נבוא לעשות את העבודה שלנו. אני מאחל תמיד הצלחה להפועל באר שבע, אבל כשזה מול הקבוצה שלי, ברור שחדרה בראש סדר העדיפויות".

השבוע החשוב: "השחקנים מבינים את המעמד שבו אנחנו נמצאים. אנחנו נמצאים במחוזות שלא חלמנו שנהיה בהם. זה באמת שבוע שיכול להיות גורלי עבור המועדון, אבל אנחנו מתמקדים קודם כל במטרה הראשונית שזה המשחק נגד באר שבע, לעבור אותו בצורה טובה ואז להתמקד בגביע".

שחקני הפועל באר שבע (מרטין גוטדאמק)שחקני הפועל באר שבע (מרטין גוטדאמק)