כשהיא עמוסת שחקנים פצועים, הפועל חדרה ממשיכה להתכונן לקראת המשחק החשוב מול מכבי חיפה בחוץ ביום ראשון ב-20:30. הקבוצה של ניסו אביטן מבינה שבשביל להשיג את המקום בפלייאוף העליון היא תצטרך לאסוף הרבה נקודות במשחקים הקרובים, אך לפניה רצף לא פשוט בכלל, כאשר אחרי שיפגשו את הירוקים, ימתינו להם הפועל באר שבע, הפועל רעננה ומכבי נתניה.

דויד מתאוס כמובן יחסיר את המשחק, כמו גם מקס גרצ’קין ואוסטין אג’ידה, שעשוי לחזור למפגש מול האקסית מהדרום בשבוע הבא. המגן הימני המצטיין, דיא לבאבידי, עדיין נמצא בספק.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: מגיע כל הכבוד לשחקנים

מאמן הקבוצה, ניסו אביטן, דיבר על מצב הקבוצה לאחר התבוסה מול בני יהודה 4:0 במחזור האחרון: "כל הפסד הוא כואב, אך מצד שני אנחנו לא שוקעים אחרי הפסדים. אנחנו מבינים שאנחנו בעיצומו של מאבק על הפלייאוף העליון ואנחנו ממוקדים מתחילת השבוע איך עושים תוצאה טובה נגד מכבי חיפה. אנחנו מבינים שחיפה בכושר נהדר בעידן מרקו בלבול. יהיה קשה, אבל אנחנו לא מוותרים מראש על כלום".
ריבוי הפציעות: "הפציעות בשלב הקריטי הזה של העונה הן משמעותיות, אבל זו עובדה מוגמרת ואנחנו צריכים ללכת עמוק לתוך הסגל ומקווים שהשחקנים שנכנסים במקומם יעשו עבודה טובה".

אוסטין אג'ידה (עמרי שטיין)אוסטין אג'ידה (עמרי שטיין)

האם יש חשש ממפלה נוספת: "אנחנו באים לכל משחק ומבינים שאנחנו קבוצה שצריכה להוכיח מדי שבוע שהיא ראויה ולגיטימית. אני מעריך שהמאבק על הפלייאוף העליון יהיה צמוד וקשה עד המחזור האחרון. המאבק הזה לא יוכרע ביום ראשון בשום סיטואציה. אחרי המשחק מול בני יהודה, שם הדברים הלכו לנו פחות טוב, אנחנו רוצים לחזור ולהיראות טוב ולייצר תוצאה טובה".