אחרי רכבת הנבחנים שעברה בהפועל חדרה, נראה כי במועדון מתקרבים לקבל החלטה בנוגע למחליף של פרדי פלומין. כידוע, פאולינו ברטצ'יני הבלגי וניית'ן אודווה האנגלי מתאמנים עם הקבוצה, ובינתיים שניהם משאירים רושם חיובי. לפחות אחד מבין השניים יוחתם, כאשר ל-ONE נודע כי בחדרה בודקים כלכלית את האפשרות לצרף את שניהם.

אם אכן דבר כזה ייצא אל הפועל, הרי שמדובר בחיזוק משמעותי עבור הקבוצה של ניסו אביטן. "הם נראים טוב, וכל השחקנים שהגיעו להיבחן חוץ מהם לא היו להיטים. נזדרז עם ההחלטה כי הזמן אוזל". ההערכה כי ב-48 השעות הקרובות יתקבלו ההחלטות הסופיות בנושא שני שחקני האגף הזרים שמשאירים רושם טוב.

ניסו אביטן (ניסן עייש)ניסו אביטן (ניסן עייש)

ומה עם חיזוק נוסף שאמור להגיע? כידוע, בקבוצה עדיין ממתינים לעדן קארצב ולאילון אלמוג ממכבי תל אביב, שהיו אמורים כבר להגיע בהשאלה למועדון. "למכבי יש עניינים פנימיים משלהם והם פועלים בדרך שלהם. אנחנו עדיין מחכים, כי אנחנו חייבים את החיזוק". גם חביב אוחיון חזר אל הפרק לאור פציעתו של אוסטין אג'ידה, אך לא ברור עם העסקה תצא אל הפועל מכיוון שהצהובים מעוניינים שאוחיון ישמש כשוער ראשון.

אביטן לקראת מכבי ת”א: “נצטרך להיות בשיא שלנו”

בתוך כל העסקאות הנרקמות בין המועדונים, חדרה תארח הערב (שני, 21:00) את הצהובים הבלתי מנוצחים בתקווה לחולל סנסציה. "השנה אנחנו לוקחים נקודות איפה שלא ציפו מאיתנו לקחת, ובגלל זה אנחנו בצמרת. אנחנו אף פעם לא מפסיקים לחלום", סיפרו באופטימיות במועדון.

עדן קארצב חוגג במדי קבוצת הנוער של מכבי ת"א (נעם מורנו)עדן קארצב חוגג במדי קבוצת הנוער של מכבי ת"א (נעם מורנו)

אביטן עדיין מתלבט בנוגע לזהות של השוער שיחליף את אג'ידה, כשלמאמן אופציות צעירות ולא מנוסות לקראת ההתמודדות. עומר חנין ועדי טבצ'ניק בני ה-20 מתחרים על האפודה הראשונה, אך מי שצפוי לזכות בסופו של דבר במקום בהרכב הוא חנין, שכבר רשם שלוש הופעות העונה בליגה.

הבלם דויד מתאוס ישוב מעונש השעיה בגין כרטיסים צהובים היישר אל ה-11, כאשר בקבוצה מקווים כי דיא לבאבידי יהיה כשיר, על מנת שמנשה זלקה יוכל להמשיך לשחק בקישור האחורי הדליל אחרי עזיבת מוחמד אבו פאני.מי שיחזור להרכב אחרי מספר משחקים בהם התחיל על הספסל הוא המגן השמאלי מקס גרצ’קין, שמושאל ממכבי ת”א. דובב גבאי מתוכנן לפתוח לצד לוסיו בהתקפה, אך סובל מרגישות קלה, ואם לא יוכל לעלות ב-11 הוא יוחלף על ידי סלים עמאש.

עומר חנין (חגי מיכאלי)עומר חנין (חגי מיכאלי)

במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות שנערכה היום, אמר מאמן חדרה, ניסו אביטן: “יש לנו עוד הרבה מטרות העונה. אף אחד לא הצליח לנצח את מכבי וזה אתגר. נצטרך להיות בשיא שלנו. יש לנו חשש כי עוד לא הבטחנו מקום בפלייאוף העליון, וכל גול יכול להכריע. אני לא ממש מסתכל על היריבה ומי יפתח שם, הם יותר טובים אבל נבוא לתת את המקסימום. רכש? אנחנו עושים מאמצים לצרף שחקנים איכותיים שישתלבו במרקם הקבוצתי”.

מנשה זלקה אמר: "מכבי יותר טובה וכנראה תזכה באליפות. אנחנו נעשה מקסימום לצמצם את הפערים וננסה לעשות את המיטב. עזבו אותנו 3 שחקנים משמעותיים אבל יש לנו סגל רחב וניסו מצא את המחליפים ונקווה שזה יספיק לנו להישאר בליגה. אם ההנהלה הנוכחית הייתה מגיעה לפני 10 שנים אז היינו כבר מזמן בליגת העל".

מנשה זלקה (אחמד מוררה)מנשה זלקה (אחמד מוררה)

הרכב משוער: אוסטין אג’ידה, דיא לבאבידי, ירין פרץ, דויד מתאוס, וויסאם רבאח, מקס גרצ’קין, מנשה זלקה, ג’ורג’ פוצ’יבה, אליאל פרץ, דובב גבאי (סלים עמאש) ולוסיו.