ב-24 במרץ, נבחרת ישראל, עדיין ללא מאמן קבוע על הקווים, תפגוש באצטדיון בנתניה את נבחרת רומניה למשחק הכנה. בנו דוד, המומחה לכדורגל הרומני סיפר ל-ONE על ההכנות של הנבחרת היריבה לקראת המשחק מול השחקנים של אלון חזן. רומניה מתכוננת גם למשחק הכנה מול נבחרת שבדיה אותו תארח שלושה ימים אחרי המפגש עם הכחולים-לבנים.

“הנבחרת הרומנית התכנסה אחר הצהריים במתקן האימונים מוגושואיה שליד בוקרשט וערכה את האימון הראשון”, הסביר דוד. “אם לפני שלושה ימים מזג האוויר היה אביבי עם 20 מעלות, היום (ראשון) הוא השתגע והטמפרטורות צנחו ביומיים האחרונים אל מתחת ל-0 ומהבוקר יורד שלג ללא הפסקה, דבר שגורם לפקקים גדולים וגם לתאונות, בשל הקרח שהצטבר על הכביש”.

ההכנה הלקויה: “קוסמין קונטרה, מאמן הנבחרת הרומנית, הקדים את האימון בחצי שעה בגלל מזג האוויר שהתהפך, ורק 12 שחקנים מתוך 27 נטלו חלק באימון שהתקיים בתנאים אופייניים לחורף, בטמפרטורה של מינוס 4 מעלות. אך בגלל הרוח העזה מורגש כמינוס 8 האימון בעיקרו היה קל עם ריצות, בעיטות ותרגילים ליד השער”.

שחקני נבחרת רומניה באימון (כריסטיאן פרדה)שחקני נבחרת רומניה באימון (כריסטיאן פרדה)

פציעות בסגל: “חלוצה של דפורטיבו לה קורוניה פלורין אנדונה, נפצע אמש במשחק של קבוצתו ב-1:1 מול לאס פלמאס, וקיים אצלו חשש לקרע בשריר. הוא לא יגיע לבוקרשט ולא יטול חלק במשחק מול ישראל”. 

פלורין אנדונה שומר על הכדור (La Liga)פלורין אנדונה שומר על הכדור (La Liga)

עוד הוסיף: “הערב ייערך משחק הליגה רב החשיבות בין צ’פרה קרוז מוליכת הטבלה, לבין סטיאווה בוקרשט, במסגרת המחזור השני של הפלייאוף העליון בליגה הרומנית. ביממה הקרובה יצטרפו לסגל הנבחרת ארבעה שחקני סטיאווה ושלושה שחקני צ’ה פה רה קלוז’, בהנחה שהם יהיו כשירים לאחר משחק העונה”.