בעקבות חשיפת ONE, על כך שבהפועל תל אביב, יחד עם מפרק הקבוצה, עו"ד שאול קוטלר, מנסים להגיע להסדר נושים כדי למנוע הגעה של המועדון למצב של פירוק וירידת ליגה עקב סנקציות מצד פיפ"א, חיים רמון, הבעלים לשעבר, ומי שנתבע ע"י קוטלר, עולה למתקפה חריפה כנגד המפרק ומשיב אש בראיון בלעדי.

כזכור, על הפועל ת"א לשלם פסקי דין שיש נגד הקבוצה מטעם שחקנים שהיו בה לפני תקופת הניסנובים והעמותה נוכחית, בסך של כ-6-7 מיליון שקל בשלב הראשון. בזמנו, כשהאחים ניסנוב קנו את הקבוצה הם לקחו על עצמם את  החובות, וכעת הגיע הזמן שאי אפשר יותר להתחמק מכך.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אימון בית״ר לפני הפועל ת״א

"קוטלר הגאון, יש לו את החלק הכי גדול במצבה של הקבוצה”, תקף רמון את המפרק בהאשמה ישירה על כך שהוא אחראי למצב אליו נקלעו האדומים. “הוא ספג בעצמו ביקורת מבית המשפט, מהשופט אורנשטיין, על שחרור השחקנים בצורה לא אחראית. הוא הוציא שחקנים לחל"ת, כאשר חשף את הקבוצה לתביעות נוספות. לא אני ולא כבירי גרמנו למצב הזה".

עוד המשיך רמון ואמר: "כבירי רצה למנות מפרק אחר לקבוצה כדי להציל אותה, היה מוכן לעזור כספית, אך עמותת האוהדים טרפדה את זה. אותה עמותה אגב שחייבת לי עד היום 400 אלף שקל. הניסנובים גם תמכו בקוטלר. הוא נוכל, שפירק את הפועל. הוא קיבל את הקבוצה במצב הרבה יותר טוב מאשר הייתה בתקופתו של כבירי. הוא הביא לפירוק ויצר חובות של 15-20 מיליון שקל".

שאול קוטלר (רדאד ג'בארה)שאול קוטלר (רדאד ג'בארה)

רמון גם ביקר את עו”ד קוטלר על הדרך שבה קיבל את תפקיד המפרק:” קוטלר קיבל את תפקיד הכונס במרמה לאחר שהתחייב שהוא יבריא את הפועל ותוך זמן קצר הביא אותה לפירוק שהוביל לירידת ליגה, והכל מתוך תאוות בצע ופרסום. שיא החוצפה שלו זה לגרום במחדליו חובות של מיליונים ולהטיל את האשמה על כבירי ועליי”.  

"אני חושב שקוטלר חייב להפסיק להיות הכונס של הפועל ת"א וצריך למנות במקומו מפרק אחר. אחד שלא תאב בצע ופרסום. קולטר חובבן, חסר מושג מכל מי שהיה לפניו", סיכם רמון ל-ONE.

שאול קוטלר אמר בתגובה להאשמות של רמון: “אין תגובה".