פערים כספיים גדולים קיימים בין הפועל תל אביב לבין הקשר גידי קאניוק. האדומים רוצים את הקשר ששיחק בעונה החולפת במכבי פתח תקווה, אך לקאניוק יש חוזה בפחטקור טשקנט האוזבקית עד דצמבר בסך של כ-250 אלף יורו. לקבוצה גם יש אופציה עליו.

לכן כדי לשחק באדומים צריך קאניוק לוותר על לא מעט כסף, אך מנגד ל-ONE נודע שהפועל ת”א מוכנה לשלם הרבה פחות. בסביבת הפועל ת”א מדברים על. כ-155 אלף דולר, מה שמציב מרחק גדול בשלב זה בין הצדדים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מאור בוזגלו צריך לחזור לחיפה?

גורמים בהפועל ת”א אומרים כי כדי לשחק בהפועל, על קאניוק להתגמש בדרישות: “לא נוכל לעמוד בסכומים של החוזה בפחטקור. כדי לשחק בהפועל תל אביב הוא יצטרך לרדת לסכומים שהפועל יכולה לשלם”.

קאניוק יכול לחזור לקבוצה האוזבקית ובכמה חודשים להכניס לעצמו הרבה יותר כסף ממה שמציעים לו בהפועל ת”א למשך כל העונה. בכל מקרה פחטקור מוכנה להשאיל אותו ללא תמורה, רק לא לשלם את השכר של קאניוק.

קאניוק (איציק בלניצקי)קאניוק (איציק בלניצקי)

לגבי מאור בוזגלו אמרו בסביבת הפועל: “אין סיכוי שבוזגלו יקבל את הסכומים שהציעו במכבי חיפה, אם הסכומים שפורסמו בתקשורת אכן נכונים. לא נראה לנו שיגיע להפועל בסכומים נמוכים יותר. הפועל לא יכולה להציע את הסכומים שהציעה מכבי חיפה”.

בתוך כך, שוער האדומים, אריק ינקו, האריך את חוזהו במועדון לארבע שנים נוספות ועד 2023. ינקו בן ה-27 שהגיע להפועל ת”א ב-2017, ימשיך בקבוצה גם תחת שרביטו של ניסו אביטן ועשוי לשמש כשוער שני ליואב ג’ראפי, שהצטרף ממ.ס אשדוד.