קשר הפועל תל אביב בתשעת החודשים האחרונים, קלאודמיר פריירה, מצא בית חדש. הברזילאי שעזב את האדומים לאחר שהתבקש למצוא לעצמו קבוצה חדשה, חתם היום (שני) באופן רשמי בהפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית והצטרף למועדון של עמוס לוזון, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

פריירה, שהגיע להפועל ת"א בחודש ינואר 2019 ועזר לקבוצה להישאר בליגת העל, שיחק בפתיחת העונה תחת ניסו אביטן, שהחליט לחפש לו מחליף וצירף במקומו כבר את סטפן ספירובסקי קשר פרנצווארוש וצפון מקדוניה. קלאודמיר צפוי להרוויח את אותו החוזה פחות או יותר ולחתום לעונה עם אופציה לעונה נוספת, בתקווה בליגת העל בעונה הבאה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משוגע: אימון הבכורה של מראדונה בחימנסיה

פריירה, שחתם באמצעות סוכנו איתן מזרחי, אמר לאחר החתימה: “אני גאה ושמח להגיע למועדון הפועל ראשון לציון שהוא משפחה. החברים שלי סיפרו לי שזה מקום מדהים כאן וההנהלה נתנה לי כבוד גדול. אני מגיע לכאן על מנת לשחק ואני אעשה הכל כדי להביא את הקבוצה לליגה הראשונה בסיום העונה”.

בתוך כך, בעוד רועי זיקרי כבר הושאל להפועל חדרה, בהפועל ת"א עדיין ממשיכים במגעים עם אחמד עאבד על קיצוץ תמורת הישארות, כאשר גם אופציה של השאלה על הפרק וכן התרת חוזהו תמורת פיצוי כספי.

בקרוב מקווים בהפועל ת"א להשלים את הסגל עם צירוף חלוץ זר, כאשר סיפאס מאללה סיכם את תנאיו לעונה עם אופציה לעונה נוספת והחל בהתרשמות ומתן אוחיון מצוי במו"מ מתקדם עם ראשי המועדון - כפי שנחשף ב-ONE.

חלוץ נוסף שהוצע לאדומים הוא נסטורס מיטידיס, קפריסאי בן 28 שסיים חוזה באא"ל לימסול ושיחק לפני כן בא.א.ק לרנקה, קרקירה היוונית ורודה ההולנדית.