הפועל תל אביב החתימה אתמול (רביעי) את ארנסטס שטקוס, שהגיע למתחם חודורוב וחתם לשנתיים כפי שנחשף ב-ONE. מי שגם נכח בוולפסון הוא עומרי בן הרוש, שהתקדם בשיחות מול האדומים, אך בין הצדדים נותרו פערים קטנים שטרם גושרו והוא לא חתם, כשמכבי נתניה עדיין בתמונה. 

ל-ONE נודע כי נתניה עדיין לא ויתרה על שירותיו של מי שגדל במועדון והחל בו את הקריירה המקצוענית שלו ומנסה לצרפו, כאשר הצעתה מתקרבת לזו של הפועל ת"א, כך ששתיהן קרובות, או רחוקות אם תרצו, פחות או יותר באותה מידה מהאפשרות להחתימו על הנייר. אחרי שעזב את מתחם האימונים של האדומים מת"א, השחקן כעת ממתין להתפתחויות, כשגם בסביבתו אישרו כי אלה הן שתי הקבוצות הרציניות ביותר לגביו עד כה, כפי שפורסם לראשונה.

עומרי בן הרוש (חגי מיכאלי)עומרי בן הרוש (חגי מיכאלי)

בזמן ששהה במתחם לצורך המו"מ על שטקוס ובן הרוש, סוכן השחקנים דודו דהאן החתים בהפועל ת"א גם את הבלם/קשר אחורי הצעיר עמיד מחא'גנה בן ה-23 ששיחק בעונה שעברה במ.ס כפר קאסם והעפיל איתה לפלייאוף העליון של הליגה הלאומית. מחאג'נה חתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. הוא שיחק בקבוצת הנוער של בית"ר טובורוק, הושאל ממנה להפועל רעננה, הפועל ירושלים והפועל עכו ועשה התקדמות גדולה בכפר קאסם בעונה שעברה.

עמיד מחאג'נה מול רמי גרשון (עמרי שטיין)עמיד מחאג'נה מול רמי גרשון (עמרי שטיין)

בתוך כך, אבו עביד סגר אמש את תנאיו לאחר שהסכים לקצץ בשכרו ביחס לחוזהו הקודם כדי להמשיך בקבוצה שאותה אהד כילד ושאליה חזר אשתקד במטרה להתבסס. המגן הימני צפוי להגיע לוולפסון כדי לחתום על החוזה היום או מחר, כששני הצדדים רוצים להאריך את הקדנציה השנייה שלו במועדון, ומשה סיני וניר קלינגר רואים בו חלק חשוב בחוליית ההגנה שלהם. חגי גולדנברג על הפרק אף הוא, גם במקביל, כאשר הוא יכול לשחק כמגן ימני, שמאלי וכבלם. 

בנוסף, נמשך המו"מ מול ניקו אולסק, שכרגע לא מסכים להצעה שהוגשה בפניו והשיחות נמשכות. בעוד הקשר היהודי ארגנטינאי-אמריקאי הבהיר כי ברצונו להגיע למתחם חודורוב, על פני הצעות אחרות, הוא בוחן אפשרויות נוספות, בפולין ובקפריסין, וגם האדומים כבר מתחילים לפזול לעבר מועמדים זרים לעמדת הקשר האחורי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הרכש של בית"ר נוחת בישראל