הפועל תל אביב המשיכה להתכונן היום (שישי) לקראת הדרבי מול מכבי ת"א ביום שני הקרוב באצטדיון בלומפילד ב-20:15, כאשר לפי האימון במתחם חודורוב, ניר קלינגר תרגל את אותו הרכב שפתח ב-0:1 החשוב על בית"ר ירושלים ביום שני האחרון.

בתרגול, הראשוני יש לציין, הוצבו ניר לקס בקישור האחורי ועומר דמארי בחוד, כאשר המאמן צפוי כמובן להמשיך ולתרגל הרכבים שונים, כפי שהוא נוהג, באימונים בשבת ובראשון בבוקר. לפני המשחק התקיימה אספה טקטית לקראת הדרבי ובשבת תתקיים אחת נוספת, כאשר במקביל מתקיימות שיחות אישיות עם השחקנים בהובלת המאמן וכן נציג הבעלים משה סיני.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: לא צריכים להתנצל בפני אף אחד

"אנחנו באים צנועים, יודעים את מקומנו, אבל גם יודעים בדיוק מה אנחנו צריכים לעשות במשחק שכזה", אמרו בהפועל ת"א לקראת המפגש מול היריבה העירונית. "כולם יודעים שיש הרבה יוקרה על הכף במשחק כזה, אבל יש קודם כל מטרות טקטיות, כמו בכל משחק, והישגיות שחשובה לנו בשביל הפלייאוף העליון כמובן".

לקראת הדרבי, הפועל ת"א תלווה ב-5,019 אוהדים אדומים שיעודדו אותו במשחק החוץ באצטדיון בלומפילד. לרשותו של קלינגר אמור לעמוד סגל מלא, כאשר מי שעשוי לשוב ויתמודד על מקומו ב-18 הוא רז כהן, ששב לכשירות אחרי שנעדר מהמשחק מול בית"ר ירושלים, וחזר להתאמן לאחריו.