לאחר הניצחון 0:1 על בני יהודה במחזור הקודם, הפועל כפר סבא תשוב לבלומפילד בתקווה לחבר אחד נוסף, כאשר היא תתארח אצל הפועל תל אביב ביום שבת ב-18:00 במסגרת המחזור השביעי בליגת העל. העולה הטרייה, שלא הפסידה כבר שלושה משחקים,  נהנית מחזרה לאימונים של הפצועים ובהם אביב סולומון ודן עזריה. טריקו גטהון עוד מושך פציעה ונמצא בספק למפגש, כמו גם קווין ריינשטיין.

בכפר סבא יגיעו מעודדים מהתקופה החיובית ורוצים המשכיות גם מול האדומים מתל אביב, בידיעה שתוצאה טובה תקפיץ אותם לחלק העליון של הטבלה. מאמן הקבוצה, אופיר חיים, התייחס לתקופה האחרונה: “אנחנו מאוד שמחים שפתחנו את הליגה טוב ושנהנים מהכדורגל שאנחנו מפגינים, אבל אנו יודעים שזאת רק ההתחלה, שהדרך ארוכה מאוד ושזוכרים רק את הסוף".

אופיר חיים (ניסן עייש)אופיר חיים (ניסן עייש)

המשחק מול האקסית הפועל ת"א: "לשחק נגד הפועל תל אביב ובטח בבלומפילד זה משחק סופר קשה בלי קשר למצבה, היא באה בלחץ גדול אבל יש לה מספיק שחקנים טובים שהוכיחו שהם יודעים לעמוד בלחץ. זה המשחק הכי קשה שלנו עד כה. אני באופן אישי מתרכז אך ורק בקבוצה שלי וחושב איך לנצח את המשחק, הפיקנטריה מסביב פחות מעניינת, זה היסטוריה".

במקביל, הירוקים כבר מתכוננים למשחק הבית הבא במושבה מול מכבי חיפה, כאשר המועדון יצא במבצע מנויים שבו מנוי למבוגר יעמוד על 400 ש”ח, נער, ילד, אשה וחייל ב-300 ש”ח, בעוד הורה וילד ישלמו על המנוי 600 שקלים. במועדון מצפים לאצטדיון מלא מול הקבוצה מהכרמל, כשהצפי ממכבי חיפה לכמות של כ-8,000 צופים ואולי קצת יותר בהתאם לתוצאה של היריבה במשחק מול בני יהודה.