הפועל תל אביב פתחה אתמול (ראשון) את העונה במתחם חודורוב עם שחקני הסגל הראשון וללא כמה שחקנים שהאדומים רוצים להיפטר מחוזיהם, שאמורים היו להתאמן הבוקר בנפרד, אולם אמש הוחלט על איחוד האימונים כדי לא לצור קבוצת "מנודים", למרות שהחלטה כזאת כבר התקבלה קודם לכן.

"אנחנו נשמור על כבודם של כל השחקנים שלנו ונאפשר להם להתאמן עם כולם", אמרו בהפועל ת"א לאחר שהודו בהזזת האימון, כשבמועדון רוצים להימנע מתמונות וכותרות לא נעימות כפי שקורה במועדוני אחרים בישראל. "איחדנו את האימונים וייעשה ניסיון כזה של אימונים של כל השחקנים החתומים עד למחנה האימונים בפולין".

מאור בוזגלו (שחר גרוס)מאור בוזגלו (שחר גרוס)

לאחר צירופו של מאור בוזגלו, שנתן תנופה אדירה לקראת העונה הבאה עליה כתב ברשתות החברתיות היום: "יום מרגש ומשמעותי עם אנרגיות מטורפות. תודה ענקית על קבלת פנים חמה ומיוחדת. נעשה הכל כדי לשמח אתכם! יאללה הפועל", במתחם חודורוב מחפשים קשר ישראלי התקפי נוסף וחלוץ זר, כשההנחה היא שמייקל אולהה יצטרף בשלב מאוחר יותר ויירשם רק בינואר ככל הנראה.

בגזרת הקשרים הישראלים, המועמדים של ניסו אביטן הם אליאל פרץ, שבהפועל מתקשים להאמין שיוכלו להחתימו מאחר שמכבי ת"א דורשת תמורתו 900 אלף שקל ורצתה את רז שלמה בטרייד, חנן ממן, עומרי אלטמן וגידי קאניוק. 

אליאל פרץ עם הכדור (אחמד מוררה)אליאל פרץ עם הכדור (אחמד מוררה)

לגבי האחרון, הפועל ת"א קיבלה מסרים בימים האחרונים כי ניתן יהיה לרכוש אותו בתום העונה באה באופציה תמורת 200 אלף יורו, סכום שתואם את מה שהאדומים ביקשו שיהיה נקוב בחוזה שבו קאניוק אמור להיות מושאל מפחטאקור טשקנט. בינתיים, השחקן המריא היום לאוזבקיסטן כדי להצטרף לאימוני קבוצתו ובהפועל ת"א יצטרכו לקבל החלטה בנוגע אליו.

מלבד ממן, שמחירו כעת לפחות יקר עבור הפועל ת"א בעוד הוא פצוע בכלל וטרם שוחרר מהפועל באר שבע, אם בכלל, עומרי אלטמן שסיים את דרכו מעשית בפנאתינייקוס על הפרק, למרות העובדה שמכבי חיפה מנהלת מולו מו"מ, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

עומרי אלטמן (רויטרס)עומרי אלטמן (רויטרס)

בהפועל ת"א לא פסלו היום את האפשרות שאלטמן ישוב לוולפסון, כאשר אמרו: "בכסף מכבי חיפה תנצח אותנו בוודאות, אבל אנחנו לא בטוחים שזה הסיפור במקרה של עומרי. אנחנו ננסה להחזיר אותו בדרכים אחרות והוכחנו שאנחנו יודעים לעשות את זה במקרה של בוזגלו. לא הכול זה כסף".

במקביל, נמשכים המגעים מול סיליאן שרידן, החלוץ האירי בן ה-30 שאמור להצטרף במקום אולהה. בהפועל ת"א ממשיכים לבחון ולנתח אותו מקצועית, במטרה להיות בטוחים לגבי צירופו, כאשר הוא הבהיר כי לא יהיה מוכן להגיע להתרשמות ולכן ישנה התלבטות מצד האדומים האם להחתימו.