הפועל תל אביב שוב הראתה הערב (רביעי) שאסור להספיד אותה, כאשר גברה 1:2 על הפועל רעננה בתום הארכה במסגרת רבע גמר גביע המדינה וקטפה את הכרטיס לארבע האחרונות עמנואל בואטנג וסטפן ספירובסקי מחקו שער שוויון זמני של עידן שמש בפנדל והעניקו לאדומים ניצחון חשוב.

מאמן הפועל ת”א, ניר קלינגר, אמר בסיום: “זה לא היה קל וזה לא אמור להיות קל. זה רבע גמר, הייתה לנו עליונות ברורה בחצי הראשון, אבל יש לנו בעיה בדקות מסוימות שאנחנו מאבדים את הראש וזה ניכר, ואם סופגים אז בכלל, אבל אני שמח כי הרגשתי שיש אופי בקבוצה ומי מוני יודע שבגביע צריך סבלנות ולהיות שקולים. היינו יכולים להבקיע עוד ארבעה שערים אבל מה שחשוב זה לעלות לחצי הגמר וזה נהדר”.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: כדורגל בלי קהל לא שווה כלום.
מאור בוזגלו, ניר קלינגר ועומרי אלטמן מאושרים (שחר גרוס)מאור בוזגלו, ניר קלינגר ועומרי אלטמן מאושרים (שחר גרוס)

חשיבות ההעפלה: “זה יותר חשוב מהפלייאוף העליון, זה להתקרב לתואר. אני בטוח שיהיה קשה ושיהיו האריות של הכדורגל שלנו, אבל עדיין בשביל לזכות צריך לנצח אחת מהאריות. ההרגשה היא טובה, בגביע כל הפערים מתבטלים, אין משחקים חד צדדיים כמו עם מכבי ת”א ואום אל פאחם, הפערים נסגרים על ידי תשוקה ורצון וגם הפעם זה היה ככה. רעננה נלחמו ועשו עבודה יפה אבל אנחנו עלינו”.

התקרית שעומר דמארי השתמש במכשיר הטלפון שלו על הספסל: “שומע על זה עכשיו לראשונה, זה לא עובר מבחינתי אבל זה יטופל”.  

עומרי דמארי (רדאד ג'בארה)עומרי דמארי (רדאד ג'בארה)

עומרי אלטמן אמר בסיום: “לא מסתירים שהגביע זאת המטרה המרכזית כרגע, זה הלך קשה, אנחנו אוהבים לחלק מתנות אבל העיקר שעברנו וזה הכי חשוב. העונה השתנתה, כולם מרגישים וחווים את זה, לא רוצים שזה ייפסק, אנחנו חולמים. אני לא בשיא שלי, אבל משתפר מפעם לפעם, זה כל הקבוצה ולא רק אני, עושים שיפור ונראים יותר טוב, גם התוצאות באות. הקורונה? לא ידענו אם יש משחק עד שעתיים לפני המשחק, זה היה מורגש באצטדיון, לא הגיע הרבה קהל, לא חושב שיש טעם לשחק עם ההגבלות האלה, נקווה שייגמר מהר”.

הקורונה: “זה יהיה קטסטרופה לשחק בלי קהל, זה מאבד את כל העניין. יצטרכו למצוא פתרון אחר, אולי דחייה, אני כן חושב שזה מסוכן ולא טוב וצריך לעשות משהו, זה לא יעבוד ולא נכון לשחק בלי קהל. צריך לטפל בזה, אני לא ממשרד הבריאות אבל עושים נכון שנוקטים צעדים של שמירה והיערכות, אבל רק לא בלי קהל”.

מאמן הפועל רעננה, גל כהן, אמר בסיום: “השחקנים נתנו הכול, אמנם לא עברנו שלב אבל הרווחנו המון, הרווחנו אמונה, שאפו גדול לשחקנים. אני מאוד מקווה ויודע שעם כל מה שהיה במשחק נרוויח המון בליגה ונבוא לפלייאוף התחתון באמונה בעצמנו להישאר בליגה”.  

גל כהן (שחר גרוס)גל כהן (שחר גרוס)

“אמרתי לשחקנים לפני המשחק שכל השנה דורכים עלינו ורומסים אותנו, ואמרתי שאם לא נעבור שלב לא יזכרו את המשחק, אבל אני כן אזכור. המטרה שלנו היא להישאר בליגה. הפועל רעננה חיה ובועטת, היום ראיתם איזו קבוצה אנרגטית ומאמינה. יש שבעה משחקים ונעשה הכול כדי להישאר. הקורונה? מנתק את עצמי מהדברים האלה”.

עידן שמש אמר בסיום: “האדום שיבש את העניינים, לצערי קיבלנו גול כי היה חסר שחקן באמצע. כולנו נתנו הכול, אני אישית לא שיחקתי המון זמן 90 דקות ובכלל 120, בסוף נגמרתי. האמנו, עשינו משחק טוב אבל לצערי זה לא הלך. מאוד מקווה שנביא את היכולת, הנחישות והרצון גם לליגה ובעזרת השם נצליח להישאר”.